zmień miasto

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - UAM, PoznańPasja dobrze wykształcona

Przegląd Artystyczny Cin-Art

Zapraszamy na Przegląd Artystyczny CIN_art na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniach 23-24 kwietnia. Studencie, przyjdź koniecznie!

Organizatorom festiwalu przyświeca wizja rozpowszechniania kultury i sztuki w akademickim środowisku poprzez prezentacje twórczości studentów całego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz próby pokazania, że studenci prawniczych kierunków potrafią być nie tylko odtwórczy, ale też twórczy, postaramy się zaangażować wszystkich poznańskich studentów do aktywnym uczestnictwie w Przeglądzie CIN_art.

W ciągu dwóch intensywnych dni planujemy oderwać studentów od codziennych obowiązków i zaserwować im porządną dawkę sztuki - wystawy fotograficzne i malarskie, koncerty studenckich zespołów muzycznych. Zderzenie nowoczesnych przestrzeni Wydziału z działaniami artystycznymi z pewnością przyniesie zaskakujący efekt.

Festiwal odbędzie się 23-24 kwietnia 2013 r. w budynku Collegium Iuridicum Novum w Poznaniu, przy al. Niepodległości 53. Wystawę malarsko-fotograficzną będzie można oglądać do 10.05 w holu budynku. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Repertuar dostępny jest na stronie wydarzenia.

Patronat honorowy nad festiwalem objął Prezydent Miasta Poznania Ryszard Grobelny i Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Roman Budzinowski.

Więcej informacji na stronie: http://www.facebook.com/przeglad.cinart

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły wyższe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama