logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Poznań

Jesteś tutaj:
 

Ośrodek Szkolenia Kierowców Akinari
Ośrodek Szkolenia Kierowców Akinari
Poznań, ul. Wawrzyniaka 39
woj. wielkopolskie

Tel.: +48618473364 więcej »
E-mail: Napisz do nas!

OPINIE (4)

Średnia ocena 3/5
 
 
 
 
 
 • Nie polecamOcena 1/5
   
   
   
   
   

  Witam, chciałbym krótko opisać swoją nieprzyjemną przygodę ze szkołą Akinari, która miała miejsce kilka lat temu. Do szkoły zwabiła mnie atrakcyjna cena. Kurs teoretyczny przeprowadzony został w miłej, przyjemnej atmosferze- bez większych problemów. Problemem stały się JAZDY. Trafiłem do Pana Andrzeja, który na długie lata pozbawił mnie pewności siebie- jako kierowcy- i jakiejkolwiek przyjemności z jazdy. Zaczynając od nieprzyjemnych komentarzy w moim kierunku, bardzo stresujących lekcji, kończąc na nieraz półgodzinnych wywodach na temat mojego wychowania, kierowania itd. Po przejechaniu 31 godzin, Pan Andrzej oznajmił, że nie znam jeszcze kilku manewrów (których mi nie pokazał) i muszę wykupić dodatkowe 10 godzin. Oczywiście się nie zgodziłem. Było to traumatyczne przeżycie, szczególnie dlatego, że byłem jeszcze w liceum i nie umiałem się odezwać, zaprotestować. Kierowanie kojarzyło mi się z ogromnymi nerwami i zerową pewnością siebie. Najgorszym z przypadków było wyproszenie mnie z samochodu. W zimę, na łuku, nie udawało mi się wykonać manewru. Pan Andrzej kazał mi wysiąść i "przemyśleć swoje zachowanie". Następnie- na szczęście- trafiłem do dwóch innych instruktorów (z 2 różnych szkół), którzy zmienili moje podejście do jazdy. Były to osoby już z polecenia. Dzisiaj udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem- zarówno teoretyczny jak i praktyczny. Po 6 latach od rozpoczęcia pierwszego kursu! Kursu, który odbywał się w atmosferze lęku i strachu!!!! Polecam szkołę Akinari, jeśli chcecie nauczyć się teorii i będziecie mieli szczęście nie trafiając na jazdy do Pana Andrzeja. Nie polecam jej w innym wypadku. Pozdrawiam.

  Krzysztof Spychała, 2016-09-08, 13:39:25
 • Polecam!Ocena 5/5
   
   
   
   
   

  Jazdy miałem z panem Markiem - było w przyjemnej atmosferze, bez nerwów, ale dość rzeczowo. Objechaliśmy chyba wszystkie skrzyżowania i uliczki z tras egzaminacyjnych. Miałem poczucie, że wszyscy się dość starają - i z teorii, i z praktyki dostałem np. dodatkowe materiały; raz rozwiązywałem test razem z instruktorem. Teorię zdałem od razu, praktykę za trzecim razem, ale to trochę indywidualna sprawa (przez stres dwa razy nie mogłem się zmieścić w kopertę na łuku :) ). Jak już wyjechałem na miasto, to zdałem bez problemu. Polecam wszystkim!

  Jędrzej, 2015-03-02, 16:17:57
 • Zdecydowanie polecam !!!Ocena 5/5
   
   
   
   
   

  Zdecydowanie polecam ten OSK. Wiedza przekazana w sposób dostępny, fachowy. Moim instruktorem był p. Marek Wujczak - warto się do niego zgłosić :) Potrafi spokojnie przekazać wiedzę, jest bardzo cierpliwy i opanowany nawet jak się robi głupie błędy :) Do tego potrafi człowieka podbudować psychicznie co również jest bardzo przydatne. Po kursie w Akinari i jazdach z Panem Markiem zdałam za pierwszym razem !!! Kilka lat temu mialam kurs na ratajach i wtedy miałam 4 egzaminy oblane.. a tu proszę, od razu zdane!! Dziękuję Panie Marku i serdecznie pozdrawiam :) do zobaczenia na drodze :)

  Monika N., 2014-08-08, 19:42:28
Słowa kluczowe: Ośrodek Szkolenia Kierowców Akinari, Poznań, Kursy prawa jazdy, Nauka jazdy

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama