logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Poznań

Jesteś tutaj:
 
Logo

STI Poligrafia

Branże: KseroO firmie

O Firmie

Czerpiąc z naszego wieloletniego doświadczenia, szukając ciągle nowych rozwiązań i wprowadzając nowoczesne technologie, idziemy naprzód drukując dla Państwa już od ponad 10 lat. Nasz park maszynowy to urządzenia najlepszych marek dostosowane do różnego rodzaju druków - druku atramentowego, laserowego i ostatnio, druku UV. Współpracując z wieloma firmami z branży architektonicznej i reklamowej stawiamy na najnowocześniejszą technologię oraz doświadczenie, elastyczność i kreatywność naszej kadry pracowniczej. Zapraszamy do współpracy.


Oferta Firmy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług, przypominamy o właściwym przygotowaniu pracy do druku, do wydruków wielkoformatowych preferujemy formaty bitmapowe (TIF, JPG,...) choć dobrze przygotowany format wektorowy nie powinien nam sprawić problemu. Lepiej pytać niż błądzić-mówi stare porzekadło - dlatego w razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty aby zaoszczędzić sobie obopólnych problemów.


Aktualności

Najnowszym nabytkiem naszej firmy jest ploter UV. Océ Arizona 350 GT jest ploterem płaskim na atramenty UV i zapewnia niemal fotograficzną jakość obrazu przy druku na sztywnych mediach. Océ Arizona 350 GT podnosi w górę standardy wydruku dodając opcję drukowania białym atramentem. Ploter płaski UV zapewnia doskonałą jakość obrazu oraz wszechstronność wykonania każdego Państwa projektu. Ploter UV jest idealnym rozwiązaniem dla wiecznie spóźnionych studentów :-). Bezpośredni wydruk plansz na piance kappa w jakości fotograficznej nie nadwyręża kieszeni i zdecydowanie oszczędza czas. Orientacyjny czas druku jednej planszy 100 x 700 to ok. 9 minut. Klient otrzymuje gotowy wydruk i może „uciekać" na uczelnię. Technologia obrazowania Oce VariaDot pozwala na tworzenie fotograficznej jakości materiałów grafiki ekspozycyjnej. Prawdziwy wielkoformatowy ploter płaski UV to bezpośrednie drukowanie na rozległej gamie sztywnych materiałów. Drukuj białym atramentem podświetlane panele oraz obrazy na mediach innych niż białe. Możliwość druku niemal na każdych mediach dzięki płaskiemu ploterowi UV
Ten wielkoformatowy cyfrowy ploter pozwala drukować na sztywnych panelach o wymiarach do 125 cm x 250 cm x 48 mm. Możliwość druku na płaskich przedmiotach o nieregularnych kształtach po umieszczeniu ich na stole płaskiego plotera.
LASER
W swojej ofercie posiadamy także laser umożliwiający cięcie, grawer takich materiałów jak plexi, karton, sklejka.
Format stołu - 61X121 cm zadowoli wielu klientów.

Zobacz Nasz Aktualny CENNIK

Zespół STI


Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama