logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Poznań

Jesteś tutaj:
 
Logo

Super Apartamenty Poznań
O firmie

SUPER-APARTAMENTY.PL to firma która w swojej ofercie ma nowocześnie urządzone apartamenty w centrum Poznania. Wielkim atutem apartamentów jest lokalizacja na ulicy Towarowej i bliskość Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz galerii handlowej Stary Browar. Klienci, którzy chcą aktywnie spędzić czas, mogą udać się na terany nad Wartą lub w okolice jeziora Maltańskiego.

Apartamenty na ulicy Towarowej są ekskluzywnie i nowocześnie umeblowane. SUPER-APARTAMENTY.PL zapewnia fachową obsługę wpływającą na bezpieczeństwo i komfort gości którzy będą chętni skorzystać z apartamentów znajdujących się na ulicy Towarowej. Apartamenty objęte są monitoringiem i ochroną, aby dodatkowo zadbać o zabezpieczenie klientów. Firma zapewnia jak najwyższy standard luksusu i wypoczynku swoim klientom.

W wyposażeniu Apartamentów na ulicy Towarowej jest dostęp do Wi-fi oraz telewizja naziemna. W dbaniu w jak najwyższy komfort w niedziele doba kończy się o godzinie 13.00. Istnieje również możliwość rezerwacji miejsca parkingowego. Apartamenty można wynająć również długoterminowo.

Zapraszamy do skorzystania z oferty SUPER-APARTAMENTY.PL

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty SUPER-APARTAMENTY.PL.

 

Odwiedź nas na Facebooku, Instagram!

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama