Aktualności - Juwenalia

Polibuda Open Air: Zagrali Terrific Sunday i Vavamuffin [ZDJĘCIA]

2015-05-15 09:06:59 | Poznań

Impreza "Polibuda Open Air" odbyła się w miniony czwartek, 14 maja, na terenie Centrum Dydaktycznego Wydziału Technologii Chemicznej. Podczas koncertów zagrali: Terrific Sunday oraz Vavamuffin. Inne atrakcje, które towarzyszły studentom, to m.in. skok z bungee.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TEGO WYDARZENIA >>

Terrific Sunday na rynku muzycznym pojawili się dopiero dwa lata temu, dokładnie 24 marca 2014 roku, a na swoim koncie mają już występy na festiwalach takich jak Open'er i Spring Break. W tym roku panowie zagrają także w Warszawie, podczas kolejnej edycji Orange Warsaw Festival. W skład zespołu wchodzą: Piotr Kołodyński - vocals, guitar, Maks Mikulski - guitar, Stefan Czerwiński - bass, synths oraz Artur Chołoniewski - drums.

Terrific Sunday: "Najbardziej boimy się Linkin Park" [WYWIAD] >>

Właśnie pojawił się ich debiutancki singiel pt. "Bombs Away". Kawałek zapowiada krążek, który światło dzienne ma ujrzeć jeszcze jesienią tego roku.

Vavamuffin rozpoczęło swoją muzyczną karierę w 2003 roku, na warszawskich Siekierkach. Nazwa zespołu pochodzi z połączenia dwóch słów: jamajskiego "raggamuffin" - czyli charakterystycznego stylu śpiewania i nawijania oraz nawiązującego do nazwy miasta, z którego wywodzi się grupa, skrótu "Vava". W skład zespołu weszli zarówno debiutanci jak i utytułowani już zawodnicy polskiej sceny reggae.

Vavamuffin zagrał kilkaset koncertów. Zespół zaczynał od małych salek klubowych, aż po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Koncertuje w kraju i za granicą - grywał m.in. w USA, Etiopii, Niemczech, Finlandi, Chorwacji, Czechach, Irlandii i w Wielkiej Brytanii.

EW

Fot. Michał Antoniewicz/boxofshots.com

Słowa kluczowe: polibuda open air, vavamuffin, terrific sunday, koncerty, poznań
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
fot. Tomasz Kłuczyński
Juwenalia Poznań 2018: dzień 1 [ZDJĘCIA] Poznań

Zobacz, jak bawiliśmy się pierwszego dnia koncertów.

fot. Michał Antoniewicz
Pochód Juwenaliowy Poznań 2018 [ZDJĘCIA] Poznań

Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Integralia Poznań 2018
Integralia Poznań 2018 Poznań

Zobaczcie, kto w tym roku zagra na Integraliach w Poznaniu.

Polecamy
Wiemy, kto wystąpi na Agronaliach 2013
Wiemy, kto wystąpi na Agronaliach 2013 Poznań

Agronalia to jedna z cyklicznych plenerowych imprez poprzedzających poznańskie Juwenalia, czyli żakinada studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Festival Juwenalia 2008 w Poznaniu
Festival Juwenalia 2008 w Poznaniu Poznań

Mimo iż obchody święta studentów w Poznaniu trwają w najlepsze od początku miesiąca, to dopiero 29 maja juwenaliowa zabawa wkroczy w decydującą fazę! Wszystko, oczywiście za sprawą Pochodu i Festivalu na Łęgach Dębińskich!

Ostatnio dodane
fot. Tomasz Kłuczyński
Juwenalia Poznań 2018: dzień 1 [ZDJĘCIA] Poznań

Zobacz, jak bawiliśmy się pierwszego dnia koncertów.

fot. Michał Antoniewicz
Pochód Juwenaliowy Poznań 2018 [ZDJĘCIA] Poznań

Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Kupony i kody rabatowe