Juwenalia
Wielkie Grillowanie UAM 2022

Wielkie Grillowanie UAM 2022

  • 2022-05-12
  • Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 75.

fot. Michał Antoniewicz

Opis

Wielkie Grillowanie UAM to festiwal muzyczny, odbywający się co roku, jako wydarzenie towarzyszące dla głównych poznańskich Juwenaliów. Oprócz występów muzycznych, które umilą te dwa ciepłe majowe wieczory, na terenie dostępna będzie strefa animacji, gdzie uczestnicy będą mogli konkurować, integrować się czy po prostu dobrze bawić. Będzie można odwiedzić strefy partnerów, wychillować, no i oczywiście, jak sama nazwa wskazuje - będziemy grillować i rozkoszować się smakiem zimnego piwka! 

ip

 

Polecamy
Ostatnio dodane
Bachanalia 2022 - juwenalia w Zielonej Górze

Sprawdź, kto wystąpi podczas tegorocznej imprezy.

sesja z wodą
Sesja z wodą

Sesja coraz bliżej, a wraz z nią egzaminy, kolokwia i dużo nauki. Wszystko to skutkuje zwiększonym obciążeniem naszego organizmu. W jaki sposób możemy pomóc sobie w tym czasie?

Popularne
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!

Wiemy kto wygrał konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, lecz wszytskim wam należą się wielkie podziękowania!

Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!
Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!

„Największym problemem amatorów jest to, że nie mają oni żadnego powodu, by zrobić zdjęcie” – powiedział fotografik Terence Donovan. Portal dlaStudenta.pl drugi rok z rzędu chce wszelakim amatorom dać do ręki taki powód!

Juwenalia 2011! U nas juz od dziś
Juwenalia 2011! U nas juz od dziś

Już w maju czeka na Was mnóstwo zabawy! Będziemy imprezować na koncertach, balangach, klubowych, domowych i pod gołą chmurką! Wszystko oczywiście za sprawą Juwenaliów.