zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Kariera na językach

środa, 21-05-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


„Kariera na językach” to wydarzenie zorganizowane z myślą o studentach i absolwentach znających języki obce na poziomie co najmniej B2. Będą oni mieli okazję zastanowić się nad kierunkami rozwoju własnej kariery zawodowej w oparciu o informacje na temat możliwości wykorzystania swoich umiejętności lingwistycznych na współczesnym rynku pracy.

Podczas „Kariery na językach” studenci i absolwenci będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania z pracodawcami rekrutującymi nowych pracowników (19 stoisk firm i instytucji) i zapoznania się z ofertami pracy, praktyk i staży. Profesjonalni trenerzy poprowadzą szkolenia dotyczące aktualnych trendów związanych z rekrutacją i zdobywaniem doświadczenia zawodowego. Będzie także można skonsultować dokumenty aplikacyjne oraz wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Otwarciu wydarzenia przewodniczyć będą prof. UAM dr hab. Marek Nawrocki - Prorektor ds. informatyzacji i współpracy z gospodarką oraz władze dziekańskie Wydziału Anglistyki oraz Neofilologii.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.biurokarier.amu.edu.pl oraz na portalu Facebook: www.facebook.com/biuro.karier.uam.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
29 maja 2014, 11.00 - 15.00
Collegium Novum - aleja Niepodległości 4
WSTĘP WOLNY!

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama