zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Biuro Karier Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

61-874 Poznań
ul. Powstańców Wielkopolskich 1
tel. 61 655 33 35
fax 61 655 33 44

http://www.wsb.pl/poznan/kontakt

biuro.karier@wsb.poznan.pl


powstało w marcu 2002 roku. W lutym 2003 roku uzyskało wpis do rejestru agencji zatrudnienia jako agencja pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 440/1a).

Od grudnia 2005 roku Biuro Karier jest członkiem Ogólnopolskiej Sieci Biur Karier . Głównym celem OSBK jest wymiana doświadczeń pomiędzy wszystkimi Akademickimi Biurami Karier działającymi przy wyższych uczelniach z całej Polski.

W lutym 2006 roku Biuro Karier przystąpiło do projektu Szkolenia, standardy działania, certyfikacja - szansą na rozwój Akademickich Biur Karier w Polsce . Nadrzędnymi celami projektu jest między innymi przeszkolenie pracowników Akademickich Biur Karier w zakresie zarządzania, organizacji pracy Biura Karier oraz poradnictwa zawodowego i organizacji szkoleń, a także rozwój doradztwa zawodowego w akademickich Biurach Karier.

Główne zadania Biura Karier to:

  • przygotowanie studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu do wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo zawodowe oraz bogaty pakiet bezpłatnych warsztatów dla studentów oraz
  • promocja studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu poprzez pomoc pracodawcom w rekrutacji wartościowych pracowników.

Dla studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu Biuro Karier przygotowało bogatą ofertę:

- Dostęp do aktualnych ofert pracy i staży
- Pomoc w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej
- Doradztwo Zawodowe
- Bezpłatne szkolenia
- Targi Pracy

Biuro Karier oferuje także:

  • Kursy przygotowujące i egzaminy BEC (Business English Certificate)
  • Egzaminy na Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL (European Computer Driving Licence)
  • Kurs przygotowujący i egzamin na Europejski Certyfikat Umiejętności Biznesowych EBC*L (European Business Competence* Licence)


oraz Kursy językowe w CJ FORWARD


W roku akademickim 2006/2007 Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu została Wewnętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym British Council oraz University of Cambridge ESOL Examinations - co umożliwia uczestnikom kursów organizowanych przez CJ FORWARD podejście do egzaminów BEC oraz PET w WSB w Poznaniu.

Biura Karier WSB w Poznaniu jest czynne od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 16:00


REKLAMA

Polecane oferty

FB dlaMaturzysty.pl reklama