zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Career EXPO w Poznaniu

Kiedy2015-02-26, godzina 11:00
GdziePoznań,

Szybka rekrutacja na targach Career EXPO


Już w najbliższy czwartek odbędzie się kolejna edycja Career EXPO w Poznaniu. Na uczestników  targów pracy czekają wystawcy z kilkudziesięciu firm z regionu i  całej Polski oraz szeroka gama szkoleń, prelekcji i debat z udziałem prezesów, managerów i członków zarządów dużych przedsiębiorstw. Na targi zapraszamy 26 lutego do Pawilonu 1 Międzynarodowych Targów Poznańskich w godzinach od 11:00 do 19:00.


 

Career EXPO to wydarzenie skierowane do każdego, kto chce być na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi trendami obowiązującymi na rynku pracy. Na targach będzie można zapoznać się z oczekiwaniami pracodawców,  nawiązać bezpośredni kontakt z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację i zorientować się jakie jest aktualne zapotrzebowanie kadrowe w różnych branżach. Wśród wystawców znajdują się przedstawiciele m.in. takich sektorów jak inżynieria, IT, finanse, sprzedaż, BPO/SSC, FMCG, marketing, logistyka, konsulting i obsługa klienta.

 

Targi pracy to również możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje oraz wskazujących jak skutecznie poszukiwać pracy, unikać błędów w procesie rekrutacyjnym, efektywnie zaplanować swoją ścieżkę kariery i osiągnąć zawodowy sukces. Wśród tematów szkoleń w Poznaniu znalazły m.in. takie propozycje:  „Jak efektywnie i skutecznie poszukiwać pracy w XXI wieku?”, „Jak owocnie przejść rozmowę kwalifikacyjną?”, „Kreatywność w procesie poszukiwania pracy”, „Career coaching - planowanie kariery zawodowej”, „Co wiem o swoich kompetencjach i motywacji do pracy zawodowej?”, „Jak pokonać strach przed zmianą?”, czy „Ciągła Integracja Oprogramowania – nowe wyzwania w projektach programistycznych”.

 

Swoim doświadczeniami z uczestnikami Career EXPO podzielą się również ludzie, którzy na swojej zawodowej ścieżce zdążyli już odnieść sukces. Warto zatem wziąć udział w debatach zatytułowanych: „Jak osiągnąć sukces zawodowy?”, „Sztuka podejmowania decyzji - kamienie milowe w karierze”, oraz „Jak osiągnąć sukces zawodowy?”. O swoich zmaganiach, przełomowych momentach w karierze i trudnych decyzjach dyskutować będą prezesi, managerowie i członkowie zarządów reprezentujący duże,  pewnie prosperujące w Polsce firmy. 

 

Formuła Career EXPO pozwala każdemu odwiedzającemu na odnalezienie odpowiadającej mu aktywności. Niezależnie od motywacji uczestników targów pracy, niepodważalną ich wartością jest możliwość weryfikacji swoich dokumentów aplikacyjnych i wprowadzenia ewentualnych zmian w CV z pomocą zawodowych doradców z zakresu zarządzania karierą i tworzenia wizerunku.

 

Nowością podczas najbliższej edycji Career EXPO będzie możliwość wzięcia udziału
w natychmiastowej rekrutacji. Rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania firmy oferującej taką możliwość, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata. Warto zatem przyjść na Career EXPO przygotowanym na każdą ewentualność.

 

Szczegółowy plan wydarzeń, godziny debat oraz spis wszystkich organizowanych na targach szkoleń dostępny jest na stronie www.careerexpo.pl. Udział w tragach jest bezpłatny ale rejestrowanych. Darmowy bilet można pobrać ze strony internetowej lub odebrać go w dzień wydarzenia przed wejściem na targi. Przyjdź, porozmawiaj i aplikuj na Career EXPO w Poznaniu. 

 

Career EXPO w Poznaniu, 26 lutego 2015, MTP Pawilon 1, godz. 11:00 – 19:00

Targi, wydarzenia

DataPlakatNazwaOpisMiasto
2018-11-21Targi PracySpotkaj się z czołowymi pracodawcami z Wielkopolski i przekonaj ich, aby zatrudnili właśnie Ciebie!Poznań
więcej wydarzeń »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama