Kino
Red Bull X-Fighters - relacja na żywo+fotorelacja

Red Bull X-Fighters - relacja na żywo+fotorelacja

  • 2011-08-06, , godzina 19:45
  • Multikino Stary Browar, Multikino Malta, Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 45.

Opis

To już druga edycja największych na świecie zawodów freestyle motocross w Polsce! 6 sierpnia na Stadionie Miejskim w Poznaniu ponad 40 tysięcy fanów poczuje gęsią skórkę na całym ciele na widok niewiarygodnych trików. Zapach spalin i ryk silników będzie nieodłączną częścią drugiego w historii Polski przystanku Red Bull X-Fighters.

Kochasz motocykle, ale nie wybierasz się do Poznania na największe zawody freestyle motocross - Red Bull X-Fighters? Spokojnie, możesz obejrzeć ten fantastyczny motocyklowy show na żywo na dużym ekranie w Multikinie w 14 kinach w Polsce. Ale to nie wszystko. Czeka na Ciebie atrakcja, której w Poznaniu nikt nie doświadczy. Mianowicie pokaz niezwykłego filmu z najbardziej ekstremalnych zawodów rowerowych MTB Red Bull Rampage 3D, który poprzedzi transmisję Red Bull X-Fighters. Nie możesz tego przegapić!

Red Bull X-Figters w Poznaniu to już druga w Polsce edycja największych na świecie zawodów freestyle motocross. 6 sierpnia na Stadionie Miejskim w Poznaniu ponad 40 tysięcy fanów, a Ty w fotelu kinowym poczuje zastrzyk adrenaliny na widok międzynarodowych sław i ich niesamowitych podniebnych trików. Do Poznania przyjadą m.in. Dany Torres - zwycięzca z Warszawy z 2008 roku, Nate Adams – zwycięzca serii Red Bull X-Fighters z 2009 i 2010 roku, obecny lider klasyfikacji, Andre Villa – wicelider tegorocznej klasyfikacji oraz Robbie Madison, który słynie z ustanawiania FMX-owych rekordów.

fot. Michał Antoniewicz

Mapa

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
"Odnajdę cię" - nowy polski thriller sensacyjny

Jak wysoką cenę jest w stanie zapłacić matka, by uratować swoje dziecko?

Tak wyglÄ…da plakat 43. Festiwalu Polskich FilmÃłw Fabularnych
Tak wygląda plakat 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Plakat wybrali członkowie Komitetu Organizacyjnego 43. FPFF.