Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Festiwal Tattoo Konwent 2019 w Poznaniu

Jesteś miłośnikiem tatuażu? Kończy Ci się wolne miejsce na ciele, a może dopiero szukasz idealnego wzoru i odpowiedniego tatuatora? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, koniecznie wpadnij na Poznań Tattoo Konwent.

Poznaj INNE WYMIARY SZTUKI.

W weekend 6-7 kwietnia 2019, w Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się 28. ogólnopolska i jednocześnie 4. poznańska edycja największego w Polsce cyklu spotkań z tatuażem artystycznym.

Na imprezie niezmiennie spotkasz najzdolniejszych tatuatorów z całego kraju, a także gości z zagranicy! W strefie wystawienniczej stanie rekordowa liczba 200 stoisk, na których pracować będzie blisko 500 tatuatorów.

W programie Tattoo Konwent nie zabraknie konkursów na najlepsze tatuaże – tym razem Jury oceni prace w nowych kategoriach. Na scenie staną modele prezentujący między innymi tatuaże tradycyjne, neotradycyjne, portrety, rękawy czy nogawki...

Dla miłośników tatuażu zagra Bokka! Na scenie głównej wystąpi także szalone małżeństwo Rachel i Charlie Atlas z pokazem połykania mieczy i rzucania nożami oraz francuski performer Mike Garcia z ognistym fireshow!

Poznań Tattoo Konwent to także wystawy. W ramach cyklicznej ekspozycji z cyklu Sztuka i tatuaż tym razem zobaczycie prace Juliena Thibersa z Francji i Tomasza Błaszczaka z Irlandii oraz fotograficzny projekt Agi Szuścik „2081”.
 
W strefach tematycznych Hotball i Bulleit zobaczycie oldschoolowe dzieła sztuki motoryzacyjnej, a na największych w historii eventu targach mody Mustache Yard Sale kupicie modne akcesoria i ciuchy! Pierwszy dzień Poznań Tattoo Konwent zwieńczy niezapomniane afterparty, które odbędzie się w przestrzeniach MTP!

To jednak nie wszystko! W tym roku przygotowaliśmy dla Was szereg niespodzianek, dzięki którym poznacie inne wymiary sztuki tatuażu. To będzie prawdziwa uczta dla oka! O czym mowa? Dowiecie się już wkrótce, ale już dziś możecie kupić bilet na najbliższą edycję Tattoo Konwent.

 

fot.Maciej Sitarz

ZADANIE KONKURSOWE:
Opisz nam swój pomysł na tatuaż, w którym znalazłyby się motywy kojarzone z Poznaniem
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia na Festiwal Tattoo Konwent 2019 w Poznaniu w dniach 6-7 kwietnia 2019, w Międzynarodowych Targach Poznańskich

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2019-04-03 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (Dwudniowe wejściówki będą do odebrania w dniu imprezy (6/7 kwietnia, Międzynarodowe Targi Poznańskie), na bramce z opisem MEDIA. Należy się zgłosić z dowodem osobistym, aby odebrać wejściówkę.)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Krystian Guzik +48 792***770
  2. Marta Sikorska +48 691***575
  3. Agnieszka Zaręba +48 698***070
  4. Adrianna Frąckowiak +48 787***264

Nadesłano 7 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Polecane konkursy


Aktualne konkursy


 
BLOK PROMOWANY
POZNAJ MOC JAGÓD ACAIPrzetestuj kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.
FB dlaMaturzysty.pl reklama