Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Runmageddon Poznań - wygraj podwójne kody na start

Runmageddon nie zwalnia tempa i planuje trasy kolejnego ekstremalnego biegu przez przeszkody. Tym razem ta jedna z najpopularniejszych imprez sportowych w Polsce odbędzie się na terenie Hipodromu Wola. Fani ekstremalnych przygód i aktywności fizycznej już zacierają ręce, bo po roku będą mogli pokonać ekscytujący Runmageddon w Wielkopolsce. 

chętni mają jeszcze czas żeby wybrać formułę biegu dla siebie i zdecydować, czy wolą pokonać: Intro, czyli 3 km i 15 przeszkód czy Rekruta o długości 6 km i 30 utrudnień. A może mają ochotę na wspólny start w Runmageddonie Family (2 km, 15 przeszkód) i chcą poczuć, jak fascynująca i zespalająca może być ta sportowa przygoda. Osoby, które choć raz przebiegły w tym lub zeszłym roku ekstremalną trasę mogą też wystartować w tzw. Finale Runmageddonu i pokonać dystans 10 km z 50 przeszkodami. Taką wyjątkową trasę można pokonać tylko raz w roku, więc jest to nie lada okazja. Podczas poznańskiej edycji dzieci i młodzież również znajdą coś dla siebie. W sobotę 8 maja br. będą mogły przeżyć spektakularną przygodę, ścigając się na trasie Runmageddonu Kids lub Junior.

ZADANIE KONKURSOWE:
Opisz swoją przygodę z Runmageddonem i przekonaj nas, że dasz radę pokonać trasę w tym roku!
NAGRODY W KONKURSIE:
Kody na Runmageddon Poznań w formule Intro. Jeden kod mogą użyć dwie osoby

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2021-05-06 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
e-mail (Laureaci dostaną podwójny kod oraz instrukcję jego wykorzystania )

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Łukasz Aleksandrowicz +48 536***702
  2. Maria Przybecka +48 601***430

Nadesłano 5 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama