Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Premiera "Snu srebrnego Salomei" (spotkanie prasowe)

Kiedy2015-04-07
GdzieTeatr Nowy
ul. Dąbrowskiego 5
Poznań

Fot. Michał Antoniewicz/boxofshots.com



Zdjecie nr 1200642
Zdjecie nr 1200643
Zdjecie nr 1200644
Zdjecie nr 1200645
Zdjecie nr 1200646
Zdjecie nr 1200647
Zdjecie nr 1200648
Zdjecie nr 1200649
Zdjecie nr 1200650
Zdjecie nr 1200651
Zdjecie nr 1200652
Zdjecie nr 1200653
Zdjecie nr 1200654
Zdjecie nr 1200655
Zdjecie nr 1200656

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama