Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

OPCJA ZA PÓŁ CENY

Kiedykażdy czwartek godzina 22:00
Za ile10 PLN / 5 PLN z legitymacją studencką
GdzieKlub Opcja
ul. Półwiejska 18
Poznań
OPCJA ZA PÓŁ CENY

Happy Hours: DO GODZ. 1.00 WSZYSTIE NAPOJE I ALKOHOLE SĄ ZA POŁOWĘ CENY

Idea jest prosta. W oczekiwaniu na hulaszcze piątki i soboty nie można nadwyrężać weekendowego budżetu...a warto wprowadzić się w nastrój dni następnych, więc:

Jeżeli weźmiecie udział w wydarzeniu, do godziny 23.00 wejdziecie do klubu za FREE! Do tego barmani, do godz. 1.00 będą serwować Wam pyszne drinki i inne smaczne trunki za POŁOWĘ CENY!

https://pl-pl.facebook.com/klubOPCJA/

O oprawę muzyczną zadba:

Wojtek Dominik aka Dj Margin to chodząca kopalnia muzyki. Jeśli nie znasz tytułu jakiejś piosenki, zapytaj, On na pewno zna. Natomiast jeśli chcesz poznać nowe brzmienia i wydawnictwa lub zrobić sobie party-starter włącz "Zamęt" na falach radia Merkury w każdą sobotę o 20.00.
Fan starego i nowego, elektroniki i klasyki. Na jego imprezach można spodziewać się dużej dawki czarnych brzmień r&b, soulu, funku, disco, housu, break beatu oraz remixów i editów znanych lub mniej znanych artystów. Potrafi porwać do tańca zarówno starsze jak i młodsze grono parkietowych wyjadaczy.

 

Dj Majk L to powiew świeżości na poznańskiej scenie klubowej. Zagorzały miłośnik wszelkich odmian urban music, jednakże otwarty na inne gatunki muzyczne. Charakteryzuje go doskonałe wyczucie parkietu, umiejętne mixowanie świeżych bangerów z klasycznymi kawałkami, przyprawione szczyptą remixów i mash upów. To sprawia że na jego imprezach ludzie bawią się wyśmienicie i ciężko opuscić parkiet.
Rozkręcał imprezy w takich poznańskich klubach jak: Opcja, Muchos, Punkt Sporny, Oczy, Arcy Klub, Blueberry Bar, Pod Minogą, Eskulap czy One Love w Zielonej Górze.
Grał przed takimi artystami jak: Quebonafide, Dwa Sławy, Polskie Karate, Guzior, Szesnasty, Gedz.
Współpracuje ze studiem nagrań Moshpit Records oraz raperem Blejdem, którego wspiera podczas koncertów.

GATUNKI MUZYCZNE: rap, hip hop, r&b, pop, disco, house, bass, trap, mashup, partyrockChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama