Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

U2 Symfonicznie

Kiedy2018-03-02 godzina 18:00
Za ileCeny biletów: - 150zł, 120zł, 90zł, 80zł, 60zł
GdzieHala Arena, Wyspiańskiego 33

U2 Symfonicznie

UWAGA:  Wydarzenie zostało przełożone z 19 listopada na 2 marca 2018r.  Zakupione bilety zachowują ważność.  W związku ze zmianą daty wydarzenia, zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.  Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Artyści polskiej sceny muzycznej wraz z orkiestrą symfoniczną wykonają covery największych przebojów znanego na całym świecie irlandzkiego zespołu U2! W nowych aranżacjach przygotowanych przez Grzegorza Urbana, usłyszymy tak uwielbiane przez publiczność piosenki, m.in. One, With or Without You, Pride (In the name of love) czy Sunday Bloody Sunday. Zaproszenie do udziału w tym wyjątkowym projekcie przyjęli m.in.: Marek Piekarczyk, Małgorzata Ostrowska, Rafał Brzozowski, Mateusz Ziółko i Kasia Dereń.

Charyzmatyczne osobowości i niezapomniana muzyka stworzą widowisko na najwyższym poziomie. Z ogromną radością powracamy do Państwa z tym niezwykłym koncertem.


Recenzje, emocje po premierze:

„Super koncert gratuluje Organizatorom i Wykonawca!!!” „Była moc” :-)”

„Piosenki U2 w wykonaniu polskich wokalistów w bogatych, orkiestrowych aranzacjach obroniły sie i Bono oraz jego koledzy jesli je kiedys usłysza powinni byc zadowoleni Dobrze by było aby ten przygotowany przez poznanska firmę SoSimple projekt został pokazany w innych miastach.” (Głos Wielkopolski).

„Rewelacyjny koncert!”

„Świetny koncert. Mateusz Ziółko i Kasia Dereń wspaniali.”

„Premierowy koncert projektu który odbył sie 24.04 w poznanskiej Sali Ziemi, zakonczył sie wielkim sukcesem. W projekcie udział wzieli: Małgorzata Ostrowska, Marek Piekarczyk, Mateusz Ziółko, Rafała Brzozowski i Kasia Deren, którym towarzyszyła SoSimple Symphony Orchestra. Za aranzacje najwiekszych przebojów grupy U2 odpowiedzialny był Grzegorz Urban. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wyjatkowego wydarzenia, które niewatpliwie na długo pozostanie w naszej pamieci.” (Koncertomania).

„Ogrom pracy i talentu tak wielu ludzi musiał zaowocowac czyms pieknym!”

„Wczorajszy koncert U2 Symfonicznie był wspaniałym wydarzeniem i chciałam podziekowac SoSimple za zaproszenie mnie do tego koncertu!”

„Moc swietnych muzyków na scenie, aranze Grzegorza Urbana i wspaniali solisci!”

„Było naprawde energetycznie, a i momentami wzruszajaco.”

„Mam nadzieje ze powtórzymy” (Kasia Deren)

„Dziekujemy za moc wrazen :) Pieknie było... Koncert Wysmienity!!!”

„Ale był Czad!!! U2 Symfonicznie!!! Dzieki! !” (Rafał Brzozowski)

„Dziekowac. Wielka przyjemnosc i duzo dobrych emocji. Megaudany koncert!!Gratulacje!”

„Było niesamowicie ! Wrzuccie Miss Sarajevo”

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama