Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Lech Poznań - Arka Gdynia 1:0

Kiedy2019-03-03
GdzieINEA Stadion

Lech Poznań - Arka Gdynia 1:0
Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 39 minucie Christian Gytkjaer.

Fot: Tomasz Kłuczyński



Zdjecie nr 1471211
Zdjecie nr 1471212
Zdjecie nr 1471213
Zdjecie nr 1471214
Zdjecie nr 1471215
Zdjecie nr 1471216
Zdjecie nr 1471217
Zdjecie nr 1471218
Zdjecie nr 1471219
Zdjecie nr 1471220
Zdjecie nr 1471221
Zdjecie nr 1471222
Zdjecie nr 1471223
Zdjecie nr 1471224
Zdjecie nr 1471225
Zdjecie nr 1471226
Zdjecie nr 1471227
Zdjecie nr 1471228
Zdjecie nr 1471229
Zdjecie nr 1471230
Zdjecie nr 1471231
Zdjecie nr 1471232

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama