Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny: SOS Australia

Kiedy2020-01-17
GdziePlac Adama Mickiewicza
Młodzieżowy Strajk Klimatyczny: SOS Australia

Spalone domy, zwierzęta pozbawione schronienia, ludzie w rozpaczy. Skutki dekad nieracjonalnej polityki klimatycznej dotykają nas coraz częściej i są coraz bardziej destruktywne.

W piątek 17 stycznia o 17.00 spotykamy się na placu Mickiewicza w Poznaniu, aby przypomnieć politykom, że czas na debaty i polemikę juz się skończył. Domagamy się natychmiastowych i bezpośrednich działań, aby takie katastrofy, jak rekordowe pożary w Australii, trzęsienia ziemi w Portoryko, czy niebezpieczne powodzie w Afryce nie stały się codziennością.

Takie miasta, jak Katowice, Kraków, czy Białystok również wychodzą na ulicę, by przypomnieć rządzącym, iż patrzymy im na ręce. Świadomi zagrożenia i przerażeni brakiem reakcji polityków krzyczymy: "SOS Australia!"

Świat staje w ogniu i topi się, a my tracimy pewny grunt pod stopami. Nie pozwolimy, by nasza przyszłość i bezpieczeństwo były ceną za złe decyzje, ignorację i zysk.

ip

 



Zdjecie nr 1518390
Zdjecie nr 1518391
Zdjecie nr 1518392
Zdjecie nr 1518393
Zdjecie nr 1518394
Zdjecie nr 1518395
Zdjecie nr 1518396
Zdjecie nr 1518397
Zdjecie nr 1518398
Zdjecie nr 1518399
Zdjecie nr 1518400
Zdjecie nr 1518401
Zdjecie nr 1518402
Zdjecie nr 1518403
Zdjecie nr 1518404
Zdjecie nr 1518405
Zdjecie nr 1518406
Zdjecie nr 1518407
Zdjecie nr 1518408
Zdjecie nr 1518409
Zdjecie nr 1518410
Zdjecie nr 1518411
Zdjecie nr 1518412
Zdjecie nr 1518413
Zdjecie nr 1518414
Zdjecie nr 1518415
Zdjecie nr 1518416
Zdjecie nr 1518417
Zdjecie nr 1518418
Zdjecie nr 1518419
Zdjecie nr 1518420
Zdjecie nr 1518421

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama