Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Terrorizer

Kiedy2020-04-14
Za ile69zł – pula promocyjna do końca lutego lub do wyczerpania 79zł – przedsprzedaż 89zł – w dniu koncertu
Gdzie
Terrorizer

Legenda death metalu i grindcore na jedynym koncercie w Polsce. Terrorizer zagra już 14 kwietnia w poznańskim Klubie u Bazyla. 

Terrorizer (grindcore/death metal, USA)
Zespół, którego żadnemu maniakowi muzyki ekstremalnej przedstawiać nie trzeba. “World Downfall” z 1989 r. to wciąż płyta-wzorzec death metalu i grindocore’a. Choć przez następne dwie dekady Terrorizer funkcjonował bardziej w przerwach napiętego grafiku Pete’a Sandovala (bębny) z Morbid Angel, nie zaszkodziło to jego reputacji. W kilkuletnich odstępach wypuszczał kolejne płyty, a po rozstaniu Sandovala z Morbid Angel i udanej rehabilitacji, stał się jego głównym, regularnym zespołem. Dyskografię Kalifornijczyków zamyka “Caustic Attack” z 2018 r.

Hideous Divinity (brutal death metal, Włochy)
Kolejne ogniwo ewolucji brutalnego, technicznego death metalu? Tak określa Włochów z Hideous Divinity wydawca ich ostatniego albumu “Simulacrum”, wytwórnia Century Media. Gdyby wyobrazić sobie ten gatunek pociągnięty do formalnych ekstremów – gdzie techniczne umiejętności nie ujmują muzyce mocy uderzeniowej – to właśnie oni mogliby uchodzić za jego wzorcowy okaz.

Mass Worship (groove/death metal, Szwecja)
Death metal? Hardcore? Groove metal? W muzyce szwedzkiego Mass Worship elementy każdego z powyższych do siebie pasują. Pod koniec 2019 roku, nakładem Century Media, ukazał się debiutancki album sztokholmskiego składu. Teraz pora, by przekonać się na żywo, czy zasłużyli na zaufanie metalowego majorsa.

 
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama