Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kabaret Pod Wyrwigroszem

Kiedy2020-10-25 godzina 20:00
Za ile80 zł (Kabaret Pod Wyrwigroszem)
GdzieKinoTeatr Apollo
Kabaret Pod Wyrwigroszem

Zapraszamy na występy Kabaretu Pod Wyrwigroszem! Kabaret pod Wyrwigroszem bilety już dostępne.

Kabaret Pod Wyrwigroszem 25-lecie

Kabaret pod Wyrwigroszem ma 25 lat! W dwugodzinnym programie przypomniane zostaną widowni najlepsze skecze, monologi i piosenki. A nazbierało się ich trochę!

 

Na scenie pojawi się dawno niewidziana legendarna Rodzina Kresowiaków! Przypomną się także postaci znane z kupowania meczu, Wietnamczycy handlujący mózgami, amatorzy tanich linii lotniczych oraz telemarketingowi domokrążcy. Nie zabraknie również przebojowych piosenek, których przez lata Kabaret pod Wyrwigroszem wylansował bardzo wiele.

 

Ponieważ artyści wyznają zasadę, że ,,ćwiartka to mało", program jubileuszowy jest niejako pomostem pomiędzy pierwszą 25, a kolejnymi.

O Kabarecie Pod Wyrwigroszem

Twórcy Kabaretu Pod Wyrwigroszem pochodzą z Krakowa, a na scenie działają od ponad 25 lat. Tego kabaretu więc nie trzeba nikomu przedstawiać. Ciągle jest w bardzo dobrej formie, więc podczas ich występów nawet przez chwilę nie będziesz się nudzić!

 

Ich programy są zabawne energetyczne, pełne drwiny i rubasznego humoru. Artyści uwielbiają się przebierać i parodiować. Parodie te są wizytówką kabaretu, a zabawne skecze komentują aktualną rzeczywistość społeczną. Oberwie się każdemu, od gwiazd telewizji do szanowanych naukowców. Nie boją się też satyry politycznej.

Kabaret Pod Wyrwigroszem trasa 2020Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama