Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Mikromusic

Kiedy2020-06-26
GdzieKlub Tama
Niezłomnych 2
Poznań
Mikromusic

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej - „Fryderyków" w kategorii Alternatywna Płyta Roku. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce" oraz wyprzedane sale koncertowe plasują Mikromusic w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2019. W Poznaniu zespół wystąpi w składzie Acoustic Trio.

ip



Zdjecie nr 1529537
Zdjecie nr 1529538
Zdjecie nr 1529539
Zdjecie nr 1529540
Zdjecie nr 1529541
Zdjecie nr 1529542
Zdjecie nr 1529543
Zdjecie nr 1529544
Zdjecie nr 1529545
Zdjecie nr 1529546
Zdjecie nr 1529547
Zdjecie nr 1529548
Zdjecie nr 1529549
Zdjecie nr 1529550
Zdjecie nr 1529551
Zdjecie nr 1529552
Zdjecie nr 1529553
Zdjecie nr 1529554

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama