Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Solidarność z uchodźcami z Morii - manifestacja w Poznaniu

Kiedy2020-09-24
Gdziepl. Adama Mickiewicza
Solidarność z uchodźcami z Morii - manifestacja w Poznaniu
10 września 2020 spłonął największy obóz dla uchodźców i uchodźczyń w Unii Europejskiej. Na greckiej wyspie Lesbos ponad 13 000 osób zostało bez jakiegokolwiek schronienia. Wszyscy oni utknęli w procedurze azylowej latami starając się przetrwać w tragicznych warunkach obozowych. Sprzeciwiamy się braku reakcji polskiego rządu i samorządów. Oczekujemy, iż za słowami prezydenta Jacka Jaśkowiaka pojawią się konkretne działania. 
 
Poznań jest otwartym miastem tak długo jak jego mieszkańcy/nki działają razem na rzecz osób z grup wykluczonych. 
 
Tysiącom historii z Lesbos, pragniemy oddać chociaż mały gest solidarności w 24 września 2020 o godzinie 18.30 na Placu Adama Mickiewicza.
 
ip


Zdjecie nr 1539806
Zdjecie nr 1539807
Zdjecie nr 1539808
Zdjecie nr 1539809
Zdjecie nr 1539810
Zdjecie nr 1539811
Zdjecie nr 1539812
Zdjecie nr 1539813
Zdjecie nr 1539814
Zdjecie nr 1539815
Zdjecie nr 1539816
Zdjecie nr 1539817

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama