Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Protest pod kurią w Poznaniu

Kiedy2020-10-23
Gdzie
Protest pod kurią w Poznaniu
Pseudotrybunał zgotował nam #PiekłoKobiet 
Władza chce nas zmuszać do rodzenia.
Weź parasolkę
Stań z nami i wyraź swój sprzeciw.
Maseczki obowiązkowe plus dystans społeczny.
 
ip


Zdjecie nr 1543427
Zdjecie nr 1543428
Zdjecie nr 1543429
Zdjecie nr 1543430
Zdjecie nr 1543431
Zdjecie nr 1543432
Zdjecie nr 1543433
Zdjecie nr 1543434
Zdjecie nr 1543435
Zdjecie nr 1543436
Zdjecie nr 1543437
Zdjecie nr 1543438
Zdjecie nr 1543439
Zdjecie nr 1543440
Zdjecie nr 1543441
Zdjecie nr 1543442
Zdjecie nr 1543443

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama