Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet: To jest Wojna - manifestacja w Poznaniu

Kiedy2020-10-25
Gdzie
Strajk Kobiet: To jest Wojna - manifestacja w Poznaniu
To jest WOJNA! Nie poddamy się! Protestujemy dalej przeciwko #piekłokobiet i #wyroknakobiety. Spotykajmy się żeby to wyrazić!
Weźcie maseczki, czarne stroje i całą Waszą złość!
 
Przypominamy o obowiązku zakrycia ust u nsa oraz zachowania bezpiecznego dystansu.
 
ip


Zdjecie nr 1544007
Zdjecie nr 1544008
Zdjecie nr 1544009
Zdjecie nr 1544010
Zdjecie nr 1544011
Zdjecie nr 1544012
Zdjecie nr 1544013
Zdjecie nr 1544014
Zdjecie nr 1544015
Zdjecie nr 1544016
Zdjecie nr 1544017
Zdjecie nr 1544018
Zdjecie nr 1544019
Zdjecie nr 1544020
Zdjecie nr 1544021
Zdjecie nr 1544022
Zdjecie nr 1544023
Zdjecie nr 1544024
Zdjecie nr 1544025
Zdjecie nr 1544026
Zdjecie nr 1544027
Zdjecie nr 1544028
Zdjecie nr 1544029
Zdjecie nr 1544030
Zdjecie nr 1544031
Zdjecie nr 1544032
Zdjecie nr 1544033
Zdjecie nr 1544034
Zdjecie nr 1544035
Zdjecie nr 1544036
Zdjecie nr 1544037
Zdjecie nr 1544038
Zdjecie nr 1544039
Zdjecie nr 1544040
Zdjecie nr 1544041
Zdjecie nr 1544042
Zdjecie nr 1544043
Zdjecie nr 1544044
Zdjecie nr 1544045
Zdjecie nr 1544046

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama