Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet: To jest Wojna - manifestacja w Poznaniu

Kiedy2020-10-25
Gdzie
Strajk Kobiet: To jest Wojna - manifestacja w Poznaniu
To jest WOJNA! Nie poddamy się! Protestujemy dalej przeciwko #piekłokobiet i #wyroknakobiety. Spotykajmy się żeby to wyrazić!
Weźcie maseczki, czarne stroje i całą Waszą złość!
 
Przypominamy o obowiązku zakrycia ust u nsa oraz zachowania bezpiecznego dystansu.
 
ip


Zdjecie nr 1544047
Zdjecie nr 1544048
Zdjecie nr 1544049
Zdjecie nr 1544050
Zdjecie nr 1544051
Zdjecie nr 1544052
Zdjecie nr 1544053
Zdjecie nr 1544054
Zdjecie nr 1544055
Zdjecie nr 1544056
Zdjecie nr 1544057
Zdjecie nr 1544058
Zdjecie nr 1544059
Zdjecie nr 1544060
Zdjecie nr 1544061
Zdjecie nr 1544062
Zdjecie nr 1544063
Zdjecie nr 1544064
Zdjecie nr 1544065
Zdjecie nr 1544066
Zdjecie nr 1544067
Zdjecie nr 1544068
Zdjecie nr 1544069
Zdjecie nr 1544070
Zdjecie nr 1544071
Zdjecie nr 1544072
Zdjecie nr 1544073
Zdjecie nr 1544074
Zdjecie nr 1544075
Zdjecie nr 1544076
Zdjecie nr 1544077
Zdjecie nr 1544078
Zdjecie nr 1544079
Zdjecie nr 1544080
Zdjecie nr 1544081
Zdjecie nr 1544082
Zdjecie nr 1544083
Zdjecie nr 1544084
Zdjecie nr 1544085
Zdjecie nr 1544086

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama