Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet: To jest Wojna - manifestacja w Poznaniu

Kiedy2020-10-25
Gdzie
Strajk Kobiet: To jest Wojna - manifestacja w Poznaniu
To jest WOJNA! Nie poddamy się! Protestujemy dalej przeciwko #piekłokobiet i #wyroknakobiety. Spotykajmy się żeby to wyrazić!
Weźcie maseczki, czarne stroje i całą Waszą złość!
 
Przypominamy o obowiązku zakrycia ust u nsa oraz zachowania bezpiecznego dystansu.
 
ip


Zdjecie nr 1544087
Zdjecie nr 1544088
Zdjecie nr 1544089
Zdjecie nr 1544090
Zdjecie nr 1544091
Zdjecie nr 1544092
Zdjecie nr 1544093
Zdjecie nr 1544094
Zdjecie nr 1544095
Zdjecie nr 1544096
Zdjecie nr 1544097
Zdjecie nr 1544098
Zdjecie nr 1544099
Zdjecie nr 1544100
Zdjecie nr 1544101
Zdjecie nr 1544102
Zdjecie nr 1544103
Zdjecie nr 1544104
Zdjecie nr 1544105
Zdjecie nr 1544106
Zdjecie nr 1544107
Zdjecie nr 1544108
Zdjecie nr 1544109
Zdjecie nr 1544110
Zdjecie nr 1544111
Zdjecie nr 1544112
Zdjecie nr 1544113
Zdjecie nr 1544114
Zdjecie nr 1544115
Zdjecie nr 1544116
Zdjecie nr 1544117
Zdjecie nr 1544118
Zdjecie nr 1544119
Zdjecie nr 1544120
Zdjecie nr 1544121

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama