Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet - Blokada Poznań

Kiedy2020-10-26
Gdzie
Strajk Kobiet - Blokada Poznań
Od 16:00 blokujemy miasto! Robimy wszystko, aby zatrzymać co się da. #ToJestWojna a to oznacza, że nasze działania zabolą wszystkich uczestników ruchu, ale nijak się to ma do bólu, który kobietom fundują skrajnie prawicowe organizacje z rządem i kościołem na czele. 
Co blokować?
- ruch samochodowy
- ruch autobusowy
- ruch tramwajowy
- dojazd do lotniska
- dojazd do dworca
- drogi wylotowe z miasta 
- dojazdy do autostrady A2 i drogi S11
 
Do zobaczenia na ulicy!
 
ip


Zdjecie nr 1544325
Zdjecie nr 1544326
Zdjecie nr 1544327
Zdjecie nr 1544328
Zdjecie nr 1544329
Zdjecie nr 1544330
Zdjecie nr 1544331
Zdjecie nr 1544332
Zdjecie nr 1544333
Zdjecie nr 1544334
Zdjecie nr 1544335
Zdjecie nr 1544336
Zdjecie nr 1544337
Zdjecie nr 1544338
Zdjecie nr 1544339
Zdjecie nr 1544340
Zdjecie nr 1544341
Zdjecie nr 1544342
Zdjecie nr 1544343
Zdjecie nr 1544344
Zdjecie nr 1544345
Zdjecie nr 1544346
Zdjecie nr 1544347
Zdjecie nr 1544348
Zdjecie nr 1544349
Zdjecie nr 1544350
Zdjecie nr 1544351
Zdjecie nr 1544352
Zdjecie nr 1544353
Zdjecie nr 1544354
Zdjecie nr 1544355
Zdjecie nr 1544356
Zdjecie nr 1544357
Zdjecie nr 1544358
Zdjecie nr 1544359
Zdjecie nr 1544360
Zdjecie nr 1544361
Zdjecie nr 1544362
Zdjecie nr 1544363
Zdjecie nr 1544364

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama