Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet: Wszyscy jesteśmy kobietami - manifa w Poznaniu

Kiedy2020-11-21
Gdzie
Strajk Kobiet: Wszyscy jesteśmy kobietami - manifa w Poznaniu

Spotykamy się w sobotę o 17 na placu Wolności a później ruszymy ulicami naszego pięknego wolnego miasta.
Tym razem zapraszamy na spacer z całymi rodzinami, żeby pokazać, że sprawa wolności i praw kobiet to sprawa całych rodzin.
Córek, synów, mężów, partnerów, chłopaków i dziewczyn.

ip



Zdjecie nr 1546674
Zdjecie nr 1546675
Zdjecie nr 1546676
Zdjecie nr 1546677
Zdjecie nr 1546678
Zdjecie nr 1546679
Zdjecie nr 1546680
Zdjecie nr 1546681
Zdjecie nr 1546682
Zdjecie nr 1546683
Zdjecie nr 1546684
Zdjecie nr 1546685
Zdjecie nr 1546686
Zdjecie nr 1546687
Zdjecie nr 1546688
Zdjecie nr 1546689
Zdjecie nr 1546690
Zdjecie nr 1546691
Zdjecie nr 1546692
Zdjecie nr 1546693
Zdjecie nr 1546694
Zdjecie nr 1546695
Zdjecie nr 1546696
Zdjecie nr 1546697
Zdjecie nr 1546698
Zdjecie nr 1546699
Zdjecie nr 1546700
Zdjecie nr 1546701
Zdjecie nr 1546702
Zdjecie nr 1546703
Zdjecie nr 1546704
Zdjecie nr 1546705
Zdjecie nr 1546706
Zdjecie nr 1546707
Zdjecie nr 1546708
Zdjecie nr 1546709
Zdjecie nr 1546710
Zdjecie nr 1546711
Zdjecie nr 1546712

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama