Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet 2021: Wolność, równość, aborcja na żądanie

Kiedy2021-01-28
Gdzie
Strajk Kobiet 2021: Wolność, równość, aborcja na żądanie

Stało się. Prawicowy rząd, rękoma wadliwie powołanego Trybunału Konstytucyjnego, dokonał zamachu na wolność wszystkich osób z macicami.

Mamy dość facetów w garniturach i sutannach, którzy mówią nam, jak żyć i wedle swego widzimisię ustanawiają barbarzyńskie prawo.
 
Mamy dość centrystów i liberałów, którzy znów mówią o powrocie do "kompromisu" czy o "referendum" w sprawie legalnej aborcji.
 
Mamy dość uciszania nas, gdy mówimy o naszych potrzebach. Gdy mówimy o fatalnej edukacji seksualnej w Polsce, gdy mówimy o tragicznym dostępie do antykoncepcji awaryjnej, gdy mówimy o piekle, jakie trzeba przejść, by wykonać aborcję w przypadku, na który łaskawie pozwolili panowie w sutannach i panowie pod krawatami.
 
Aborcja? Legalna, bezpłatna, bezpieczna, szeroko dostępna. Na żądanie do 12. tygodnia ciąży. I ani kroku wstecz!
Tutaj nie ma kompromisów. Albo nasze prawa prokreacyjne, albo piekło osób z macicami!
 
ip


Zdjecie nr 1551706
Zdjecie nr 1551707
Zdjecie nr 1551708
Zdjecie nr 1551709
Zdjecie nr 1551710
Zdjecie nr 1551711
Zdjecie nr 1551712
Zdjecie nr 1551713
Zdjecie nr 1551714
Zdjecie nr 1551715
Zdjecie nr 1551716
Zdjecie nr 1551717
Zdjecie nr 1551718
Zdjecie nr 1551719
Zdjecie nr 1551720
Zdjecie nr 1551721

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama