Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet 2021: Blokujecie aborcję - blokujemy miasto

Kiedy2021-01-30
Gdzie
Strajk Kobiet 2021: Blokujecie aborcję - blokujemy miasto

Zaostrzanie przepisów antyaborcyjnych uderza w przede wszystkim najbiedniejsze kobiety, to one borykając się często z problemami lokalowymi, nie będą mogły pozwolić sobie na dokonanie zabiegu w innym kraju, albo prywatnej klinice, o nich należy pamiętać walcząc dziś i im należy się wsparcie i solidarność. Aborcja jest podstawowym prawem socjalnym, a jej zaostrzenie to pogłębianie nierówności społecznych.

ip



Zdjecie nr 1551991
Zdjecie nr 1551992
Zdjecie nr 1551993
Zdjecie nr 1551994
Zdjecie nr 1551995
Zdjecie nr 1551996
Zdjecie nr 1551997
Zdjecie nr 1551998
Zdjecie nr 1551999
Zdjecie nr 1552000
Zdjecie nr 1552001
Zdjecie nr 1552002
Zdjecie nr 1552003
Zdjecie nr 1552004
Zdjecie nr 1552005
Zdjecie nr 1552006
Zdjecie nr 1552007
Zdjecie nr 1552008
Zdjecie nr 1552009
Zdjecie nr 1552010
Zdjecie nr 1552011
Zdjecie nr 1552012
Zdjecie nr 1552013
Zdjecie nr 1552014
Zdjecie nr 1552015
Zdjecie nr 1552016
Zdjecie nr 1552017
Zdjecie nr 1552018
Zdjecie nr 1552019
Zdjecie nr 1552020
Zdjecie nr 1552021
Zdjecie nr 1552022
Zdjecie nr 1552023
Zdjecie nr 1552024

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama