Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Redukujcie emisje, nie Prawa Człowieka - blokada w Poznaniu

Kiedy2021-02-10
Gdzie
Redukujcie emisje, nie Prawa Człowieka - blokada w Poznaniu

REDUKUJCIE EMISJE, NIE PRAWA CZŁOWIEKA! BLOKADA

Spotykamy się o godzinie 17:00 na skrzyżowaniu ul. św. Marcina i Ratajczaka!!!
Mówcie prawdę! Kryzys klimatyczny nadal trwa. Bezpieczna i legalna aborcja jest prawem człowieka. Musimy działać teraz. Czas na bunt!
Dla nas, aktywistów_ek, działających w ruchu Extinction Rebellion, pierwszorzędnym tematem zawsze jest kryzys klimatyczny, jednak nie możemy biernie patrzeć, kiedy łamane są podstawowe prawa człowieka.
 
Dlatego łączymy siły i we współpracy z Strajk Kobiet Poznań w środę 10.02 po raz kolejny wychodzimy na ulicę i... blokujemy.
 
Akcja będzie przebiegała w zgodzie z zasadami i wartościami Extinction Rebellion, co znaczy, że będzie bezprzemocowa. Prosimy o uszanowanie zasad i wartości XR przy przystępowaniu do akcji. Pamiętajcie, że wszystkie jesteśmy organizatorkami tego wydarzenia.
 
ip


Zdjecie nr 1553211
Zdjecie nr 1553212
Zdjecie nr 1553213
Zdjecie nr 1553214
Zdjecie nr 1553215
Zdjecie nr 1553216
Zdjecie nr 1553217
Zdjecie nr 1553218
Zdjecie nr 1553219
Zdjecie nr 1553220
Zdjecie nr 1553221
Zdjecie nr 1553222
Zdjecie nr 1553223
Zdjecie nr 1553224
Zdjecie nr 1553225
Zdjecie nr 1553226
Zdjecie nr 1553227
Zdjecie nr 1553228
Zdjecie nr 1553229
Zdjecie nr 1553230
Zdjecie nr 1553231
Zdjecie nr 1553232
Zdjecie nr 1553233
Zdjecie nr 1553234
Zdjecie nr 1553235
Zdjecie nr 1553236
Zdjecie nr 1553237
Zdjecie nr 1553238
Zdjecie nr 1553239
Zdjecie nr 1553240
Zdjecie nr 1553241
Zdjecie nr 1553242
Zdjecie nr 1553243
Zdjecie nr 1553244

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama