Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Letnie Brzmienia: Brodka

Kiedy2021-07-17
Za ile 89 zł
GdziePark Starego Browaru
Letnie Brzmienia: Brodka

 Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru w Poznaniu

Zapraszamy do Parku Starego Browaru w Poznaniu na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od czerwca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: duetu Kwiat Jabłoni, sanah, Krzysztofa Zalewskiego, Nosowskiej oraz wielu innych. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Więcej pojawi się wkrótce!

W plenerze usłyszeć będzie można m.in. promującego swój najnowszy album „Zabawa” Krzysztofa Zalewskiego, autorkę triumfującego na listach przebojów utworu „Ale jazz!”, czyli sanah oraz duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. W programie również koncerty
Nosowskiej, MROZA, Mery Spolsky oraz wielu, wielu innych. Gospodarzem poznańskiej odsłony Letnich Brzmień już po raz drugi będzie galeria handlowa Stary Browar. Malowniczy i rozległy teren zabytkowego Parku, będącego częścią centrum, pozwoli publiczności cieszyć się muzyką w otwartej, bezpiecznej
przestrzeni, zapewniającej odpowiedni dystans od innych uczestników.

Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.

Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł będą dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl/letniebrzmienia  od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. od godziny 12:00. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulaminoraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu
biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. 

 
ip


Zdjecie nr 1566531
Zdjecie nr 1566532
Zdjecie nr 1566533
Zdjecie nr 1566534
Zdjecie nr 1566535
Zdjecie nr 1566536
Zdjecie nr 1566537
Zdjecie nr 1566538
Zdjecie nr 1566539
Zdjecie nr 1566540
Zdjecie nr 1566541
Zdjecie nr 1566542
Zdjecie nr 1566543
Zdjecie nr 1566544
Zdjecie nr 1566545
Zdjecie nr 1566546
Zdjecie nr 1566547
Zdjecie nr 1566548
Zdjecie nr 1566549

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama