Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Pokaz ogniowy w KontenerArt

Kiedy2021-05-15
Gdzie
Pokaz ogniowy w KontenerArt

Kochamy ogień i nie wyobrażamy sobie otwarcia bez niego. Po zmroku pojawią się u nas artyści którzy będą tańczyć i pluć ogniem, szykuje się wyjątkowy spektakl. A wcześniej warsztaty bębniarskie prowadzone przez pracownie muzyczną. Do tego mała wystawa nowych dekoracji na terenie - tym zajmuje się pracownia plastyczna (w piątek drzwi otwarte, warto zajrzeć).

ip



Zdjecie nr 1560334
Zdjecie nr 1560335
Zdjecie nr 1560336
Zdjecie nr 1560337
Zdjecie nr 1560338
Zdjecie nr 1560339
Zdjecie nr 1560340
Zdjecie nr 1560341
Zdjecie nr 1560342
Zdjecie nr 1560343
Zdjecie nr 1560344
Zdjecie nr 1560345
Zdjecie nr 1560346
Zdjecie nr 1560347
Zdjecie nr 1560348
Zdjecie nr 1560349
Zdjecie nr 1560350
Zdjecie nr 1560351

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama