Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Gran Fondo Poznań 2021

Kiedy2021-09-12
Gdzie
Gran Fondo Poznań 2021

Gran Fondo Series to seria kolarskich klasyków dla amatorów, rozgrywanych na całkowicie wyłączonych z ruchu trasach, dzięki czemu nasze wyścigi zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i komfort rywalizacji wszystkim uczestnikom.

Kilka dystansów do wyboru, pamiątkowy medal na mecie i unikalna, profesjonalna koszulka kolarska w pakiecie startowym to kolejne elementy, które wyróżniają nasze wyścigi na polskiej scenie kolarskiej.

Start i meta wyścigu w Poznaniu będą znajdowały się w miejscu absolutnie wyjątkowym dla poznańskiego i wielkopolskiego sportu: przy stadionie miejskim przy ul. Bułgarskiej. Trasa wyścigu będzie płaska i szybka, co powinno sprzyjać sprinterom, ale też zachęcić do udziału w zawodach całe rodziny i miłośników rekreacyjnej jazdy na dwóch kółkach.

ip



Zdjecie nr 1573005
Zdjecie nr 1573006
Zdjecie nr 1573007
Zdjecie nr 1573008
Zdjecie nr 1573009
Zdjecie nr 1573010
Zdjecie nr 1573011
Zdjecie nr 1573012
Zdjecie nr 1573013
Zdjecie nr 1573014
Zdjecie nr 1573015
Zdjecie nr 1573016
Zdjecie nr 1573017
Zdjecie nr 1573018
Zdjecie nr 1573019
Zdjecie nr 1573020
Zdjecie nr 1573021
Zdjecie nr 1573022
Zdjecie nr 1573023
Zdjecie nr 1573024

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama