Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

My zostajemy w Europie - demonstracja w Poznaniu

Kiedy2021-10-10
Gdzie
My zostajemy w Europie - demonstracja w Poznaniu

Dzisiaj nietrybunał niekonstytucyjny kierowany przez magister Julię Przyłębską rozpoczął wyprowadzanie naszej ojczyzny z Unii Europejskiej. Wyrok który został wydany na polityczne polecenie przez panią " od kotleta " doprowadzi do tego że Polska będzie na marginesie w wspólnocie europejskiej.

"W zasadzie po dzisiejszym wyroku TK Polska ma jedynie trzy wyjścia. Po pierwsze, może próbować tak zmienić TUE, aby jego przepisy stały się zgodne z polską konstytucją. To scenariusz całkowicie nierealny. Po drugie, Polska może też zmienić własną konstytucję tak, by nie kolidowała rzekomo z TUE - także scenariusz niewykonalny. I wreszcie - Polska może opuścić Unię. Co przerażające, na dziś jest to scenariusz z tych trzech najbliższy rzeczywistości. Takie recepty na wyjście z impasu pt.: kolizja prawa unijnego z polską konstytucją dał w 2005 r. niezależny TK - innych dróg nie ma "
 
ip


Zdjecie nr 1575913
Zdjecie nr 1575914
Zdjecie nr 1575915
Zdjecie nr 1575916
Zdjecie nr 1575917
Zdjecie nr 1575918
Zdjecie nr 1575919
Zdjecie nr 1575920
Zdjecie nr 1575921
Zdjecie nr 1575922
Zdjecie nr 1575923
Zdjecie nr 1575924
Zdjecie nr 1575925
Zdjecie nr 1575926
Zdjecie nr 1575927
Zdjecie nr 1575928
Zdjecie nr 1575929
Zdjecie nr 1575930
Zdjecie nr 1575931
Zdjecie nr 1575932
Zdjecie nr 1575933
Zdjecie nr 1575934
Zdjecie nr 1575935
Zdjecie nr 1575936
Zdjecie nr 1575937
Zdjecie nr 1575938
Zdjecie nr 1575939
Zdjecie nr 1575940
Zdjecie nr 1575941
Zdjecie nr 1575942
Zdjecie nr 1575943
Zdjecie nr 1575944
Zdjecie nr 1575945
Zdjecie nr 1575946
Zdjecie nr 1575947
Zdjecie nr 1575948
Zdjecie nr 1575949
Zdjecie nr 1575950
Zdjecie nr 1575951
Zdjecie nr 1575952

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama