Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Arabrot

Kiedy2023-11-23
GdziePod Minogą Klub
ul. Nowowiejskiego 8
Poznań
Arabrot

Dziesiąta płyta w dorobku Arabrot, “Of Darkness And Light”, ukaże się 13 października, a nieco ponad miesiąc później grupa wystąpi na dwóch koncertach w Polsce w towarzystwie Jaye Jayle oraz Karin Park.

Zespół Arabrot założony został w 2001 roku przez Kjetila Nernesa. Grupa od lat uchodzi za jedno z najciekawszych zjawisk na scenie szeroko pojętego rocka ze względu na mieszanie ze sobą różnych muzycznych stylów, przy czym nigdy nie traci swojego pierwiastka oryginalności. Od 10 lat o sile zespołu stanowi również partnerka Kjetila, Karin Park, a dowodem na znakomite rozumienie się duetu jest ich najnowszy album “Of Darkness And Light”, stworzony we współpracy z producentem Alainem Johannesem, który w przeszłości pracował m.in z PJ Harvey czy Queens of the Stone Age. Formacja słynie ze znakomitych koncertów, więc radzimy stawić się podczas jesiennej wizyty pary w Krakowie oraz Poznaniu.

U boku Arabrot zobaczymy również amerykański projekt Evana Pattersona - Jaye Jayle. W lipcu ukazał się jego piąty w dorobku album “Don’t Let Your Love Life Get You Down”, będący jednocześnie jednym z najbardziej eksperymentalnych materiałów artysty.

Oba wieczory otworzy Karin Park, która zaprezentuje swoją solową twórczość. Dyskografię nazywanej skandynawską Nico artystki zamyka wydany w zeszłym roku album “Private Collection”.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama