Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Ibiza Nights

Kiedykażda sobota godzina 21:00
Za ile10 zł
GdzieEkwador Klub
Manieczki k. Poznania ul. Wybickiego
Poznań
Ibiza Nights

 

Latem 2010 Ekwador w Manieczkach przeobrazi się w Białą Wyspę! W Ibizę i sprawi, że wszyscy klubowicze będą mogli poczuć się jak na najwspanialszych imprezach odbywających się na legendarnej plaży Las Salinas na tej kultowej wyspie! W rytmach największych przebojów granych na plażach Ibizy każdy kto odwiedzi Ekwador będzie mógł oddać się rozkoszom nocy!

Summer Stage Ekwadoru zostanie przeobrażona w plażową stolicę Ibizy.Właśnie tam wśród palm oraz basenu ze specjalną piaszczystą plażą wśród wizualizacji i house’owych brzmień będzie można oddać się euforii zabawy, jaka dotychczas dostępna była tylko w największych klubach na Ibizie!

Przygotowana gorąca plaża, piasek prosto z nad morskich wybrzeży, zimna i kojąca sparzone słońcem ciało woda, a także muzyka. Wszystko to wymieszane z lekko odurzającym drinkiem, z którego już dawno wciągnęliśmy parasolkę, a nasze ciała porywać się będą do tańca i radosnej zabawy! Ekwador wychodzi naprzeciw wszystkim klubowiczom, którzy w tym sezonie nie będą mogli bawić się w letnim Ekwadorze w Mielnie i przygotował plażę w Wielkopolsce! Takich wrażeń i takiej plaży klubowicze Ekwadoru jeszcze nie widzieli!

Ibiza Nights to cykl imprez, na których królować będą house’owe brzmienia, które serwować będą najlepsi z najlepszych w tym gatunku! Dobrze znany Maiqel z plażowego Afterparty kołobrzeskiego festiwalu (twórca wielkiego hitu Mirrorball, który stworzył wraz z Micro już jest dostępna w sprzedaży na beatport.com). Swój udział w Ibiza Nights potwierdził również dobrze znany ekwadorskim klubowiczom V_Valdi – organizator Electrocity. Rachela, anonsowany niegdyś żartobliwie jako reprezentant Paryża i uczestnik imprez ekwadorskich od blisko 10 lat! Roberto Bedross po raz drugi zagra w Ekwadorze – szybkość jego rozwoju oraz styl który wprowadza na parkiety Klubowe powoduje wspaniałą i nie możliwą do opisania energię. Na końcu, ale wcale nie ostatni DJ Dervish, który po latach nieobecności powróci do Ekwadoru by swoją wspaniałą muzyką rozgrzał Ekwadorczyków i doprowadził ich do tanecznych wariacji jak za starych, dobrych lat! To nie wszyscy artyści, którzy wystąpią na Ibiza Nights! Line-upy poszczególnych imprez będziemy ogłaszać na bieżąco!

Pierwsza Ibiza Nights w Ekwadorze w Manieczkach odbędzie się w lipcu. Imprezy rozpoczynać się będą o godz 21:00 i będą trwać do białego rana. Wstęp na każdą edycję to jedyne 10zł a loże w nowym stylu i nowym miejscu możecie rezerwować już dziś pod numerem Tel. 516392939.

Pamiętajcie, w lipcu spotykamy się co sobotę.

 
Konkurs – DJ Contest House Edition.

Każdy dj który chciałby spróbować swoich sił za konsoletą podczas Ibiza Nights oraz ma doświadczenie w obsłudze konsoli marki Pioneer – to proste przy wejściu prosi o specjalny formularz który wypełnia i wrzuca do urny. Podczas imprezy ok. godziny 23:00 dj prowadzący wylosuje jedną osobę którą będzie mogła w ciągu 45 minut zaprezentować swoje umiejętności. Set musi być Housowy. Życzymy powodzenia młodym djom oraz producentom tego rodzaju muzyki. Pierwszy konkurs już 3 lipca i odbywać się będzie so sobotę podczas Ibiza Nights w klubie Ekwador w Manieczkach.

Goście specjalni :

3.07 Rachela / Insane,Candy (Woman),Kosti,ChrisBee
10.07 Maiqel / Insane,Adams,XPlode,ChrisBee
17.07 Roberto Bedross / Maikez,Adams,JayCoxx,ChrisBee
24.07 Dervish / Marco Saville,Kosti,ChrisBee
31.07 V Valdi / Insane,Kosti,ChrisBee

Data Imprezy – każda sobota lipca
3.07,10.07,17.07,24.07,31.07
start godz. 21:00
koniec ??

bilet 10 zł
w dniu imprezy w kasie klubu

Rezerwacje loży
Tel 516 39 29 39

Planeta FM
Codziennie Godz 19:00
Program Ekwador Time
90,6 oraz 99,4

Bądź na bieżąco – wygrywaj wejściówki
Wyślij sms o treści Ekwador na numer 516392939.
Będziesz informowany na bieżąco o imprezach w Ekwadorze.
Bierzesz udział w losowaniu co imprezę darmowych wejściówek.
SMS wysyłasz raz ! więcej info na www.ekwador.com.pl/sms
Usługa darmowa, koszt wysłania sms według stawki operatora.

Lokalizacja:
Klub Ekwador
Manieczki
Ul.Wybickiego
www.ekwador.com.pl
www.ekwador.com.pl/forum
www.ftb.pl

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama