Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Sea Bass

Poznań

Adres:Zamkowa 5 Miasto:Poznań Tel:508 769 255Godziny otwarcia:Poniedziałek-sobota 20.00-4.00 (do ostatniego klienta), Happy hours między 20.00-21.00.

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Rozczarowany klient
2014-01-05
Jak można zepsuć dobry lokal

Stanowczo nie polecam tego klubu. Jeżeli chodzi o wystrój to fajnie, jeżeli chodzi o barmanki to bardzo miło, ale jeżeli chodzi o bramkę to poziom został mocno przekroczony. Sytuacja z wczoraj: Położyłem kurtkę na kanapie w lokalu tańczę sobie patrzę w tył a kurtka na ziemi. Obok siedzi ochroniarz więc pytam co się stało. Tekst: "tam jest szatnia za 2 zł a jak nie to won". Czyli rzucił kurtkę na ziemię przy wyjściu i sobie siedział a potem miło poinformował mnie o szatni. Nie wiem czy ktoś by chciał w takim lokalu przebywać. Pozdrawiam.

 
Tośka
2013-07-17
świetny lokal

W zasadzie przypadkiem trafiliśmy ze znajomymi z pracy na imprezę do Sea Bass. I byliśmy bardzo miło zaskoczeni! Świetny lokal, obsługa i ekstra muzyka :) Dla każdego coś fajnego :)

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama