Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Alcatraz

Poznań

Adres:ul. Nowowiejskiego 13/15 Miasto:Poznań Tel:+48618532881

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Andre
2011-05-05
Fatalnie i chyba padają

lasowali się na lokal premium, a obsługa fatalna, no może dj-e klimat starają się zrobić, ale z g... bata nie ukręcisz chyba padają, bo nawet im stronę wyłączyli

 
także tego
2011-01-31
;)

A ja mam pytanko jak z wstępem. od 16 lat ? ;>

 
panterka86
2010-01-29
Po remoncie rewela

Niby to samo miejsce a inne. Świetnie wyglądają te podświetlenia-robią nastrój. Teraz jakby na nowo odżyło po tym remoncie. Inni ludzie zaczęli się pojawiać, może to już następne pokolenie :)

 
Taka ONA ;)
2009-11-09
Bardzo średnio ! ! !

NIby zrobili jakis tam remont niby wielkie otwarcie a tam pozmieniali kilka obrazkow na scianie pozawieszali jakies łancuchy przesuwajac djeke ;) i nawołuja :P wielka ZMIANA ! ! ! nie polecam jesli lubisz tanczyc i oddychac ! bo niestey bramka typowo wpuszcza pod kase ! jak nawiecej zarobic nikt chyba nie zastanawia sie jaka jest dopuszczalna ilosc ludzi :] w takich miejscach nie ma gdzie satac a co dopiero dylac ;] poza dziwna bramka kt zawsze meirzy jakby miała rentgen norma klub jak klub bez fajerwerkow

 
oleks87
2009-09-02
bossko

całe liceum tam przetańczyłam :) na studiach już troszkę mniej, ale nadal mam wielki sentyment do tego miejsca. coraz mniej tam imprezuje (towarzystwo woli inne miejsca), ale bardzo chętnie ponownie się tam wybiorę. Jak ktoś chce się wytańczyć przy dobrej, czarnej muzie, to mega polecam!!

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama