Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Bogota Club jest już zamknięty

Poznań

Poniżej znajduje się lokal już zamknięty.
Zobacz aktualną listę klubów i pubów w mieście Poznań.

Adres:ul. Święty Marcin 80/82 Miasto:Poznań Tel:+48618537133Godziny otwarcia:wt.- pt. od 12.00, sob. od 16.00Wstęp:10,00 zł/os. w pt., sob., od 21 lat

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

beata
2016-05-06
ZAPYTANIE

Czy organizujecie wieczorki taneczne dla seniorów , czy inne imprezy tego typu ? Jaki jest koszt ?

 
maciej
2014-05-06
masakra

~Maciej: muzyka i klimat może jest całkiem ok. jednak jedzenia nie polecam , wiem bo widziałem je od zaplecza . jako kucharz pracowałem tam dosłownie dwa dni i stwierdziłem że więcej nie wytrzymam . niestety mięso jest stare i myte i myte pod wodą żeby nie śmierdziało , wołowina która robi się zielona ze starości trzymana jest całą noc w czosnku żeby następnego dnia przypominała coś co da się jeśc , frytura praktycznie w ogóle nie jest zmieniana no i co najgorsze co klienci nie zjedzą jest odswiezane i podawane przy następnych zamówieniach . jako kucharz znam realia restauracji , jednak to co się działo w tym lokalu przechodzi wszelkie granice . nie bedę sie juz nawet rozpisywał na temat traktowania pracowników i systemu wynagrodzeń .

 
MY
2014-01-20
NIE POLECAM

Byliśmy ze znajomymi w SOBOTĘ !!! i jak na weekend PUSTKI, PUSTKI.DJ do bani, a manager lokalu nie widzi problemu w braku ludzi i muzyce, etc..... Było mi głupio przed znajomymi,jesteśmy rozczarowani na maxa pomimo , iż kiedyś bawiliśmy się tam dobrze.........

 
raf
2013-11-15
Masakra

Poszliśmy z żoną na kolację z okazji 11 rocznicy ślubu. Ludzi było może z 6 osób przy oddzielnych stolikach - więc tłumów nie było (teraz już wiem z czego to wynika). Zamówienie przyjęte od pani barmanki, przyniesione napoje, czas oczekiwania na zupę 1h 10min (tak tak 70 min.), po zjedzeniu zupy po ok. 40min. dostaliśmy drugie danie. Miały być różne deepy do dnia - pani przyniosła nam te same, twierdząc, że kucharz się pomylił przy wydawaniu z kuchni. Obsługa niekompetentna i nieodpowiedzialna, brak obycia z klientem. Szczerze NIE POLECAM! JEDNAK BOGOTA NIE UZALEŻNIA! UNIKAĆ I NIE DAĆ SIĘ NABRAĆ!

 
niezadowolony gość
2012-11-23
organizacja imprez

klub nie zasługuje na dobrą opinię, nie mówiąc o organizacji imprez okolicznościowych.niedawno moja matka jako klientka umówiła się na zorganizowanie stypy ku czci ojca na 60 osób.klub wywiązał się z zadania ale problem dotyczy końcowego rozliczenia z klientem.otóż na stypie było nie 60 a tylko 21 osób.klub nie wywiązał się z rozliczenia dotyczącego ilości zakupionego i zapłaconego towaru.resztę towaru z imprezy zostawili sobie a nie wydano go klientowi. moja matka padła ofiarą chamskiego oszustwa ze strony właściciela lokalu.odradzam organizacje imprez w tym lokalu, są lepsze,tańsze i uczciwsze.

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama