Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Nowowiejskiego 8 Miasto:Poznań Tel:+48618527922

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

LDZ
2016-10-19
OK

Wczoraj byłem na koncercie. Ogólne wrażenia pozytywne. Jest szatnia, płatna 2 zł, dostaje się breloczek z numerkiem, zatem jest bezpiecznie. Klub ma swój klimat, obsługa jest miła.

 
pg
2014-12-13
Knajpa złodziei

Dobre miejsce jeśli ktoś chce się pozbyć swoich rzeczy. Wystarczy moment nieuwagi i garderoba znajduje nowego właściciela. Jedyna rzecz dla której warto tam zajrzeć to DJ, który wygląda jak spasiony Hitler;)

 
P.
2014-12-13
Kradzieże

nie idźcie jeśli nie chcecie stracić swoich rzeczy! obsługa ma wyrąbane nie mają niby monitoringu a może czas założyć skoro problem jest tak duży same podejrzane typy się tam kręcą miejsce jest dziwne, dziwny klimat, łyse kolesie patrzą nieprzyjemnie spod oka

 
Malwa
2014-02-22
Złodziejstwo!!!!!

Wczoraj skradziono mojej przyjaciółce kurtkę, sweter ,telefon, dokumenty ,karty ,peka,klucze od domu ;(.Nie można się dodzwonić do klubu, może ktoś z Was wie czy mają tam monitoring??

 
marcin
2014-01-11
Złodziejstwo!!!!

na wczorajszej imprezie tanczylem z kobieta odłozylismy kurtkii jej torebke i nam skradziono w srodku były kluczyki od auta dokumenty i nic nie zostało.... ;/ zglosiłem to na policje na al marcinkowskiego ciekawe co z tego wyjdzie ;/

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama