Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Browar Pub - Słodownia

Adres:ul. Półwiejska 42 Miasto: Poznań Tel:+48618596570
Godziny otwarcia:wtorek od 22:00, środa - czwartek od 21:00, piątek – sobota od 20:00 niedziela-poniedziałek - nieczynne


 
"Rozrywki damy Ci więcej, niż myślisz".   Browar Pub Słodownia znajduje się w Starym Browarze w budynku Słodowni, na poziomie -1.   Jest to miejsce, które doskonale nadaje się na wieczorną rozrywkę, spotkania ze znajomymi i nieformalne rezerwacje firmowe. Charakterystyczne wnętrze tworzy pulsujący kolorami... czytaj więcej »
 
Klub posiada
  • płatność kartą
  • klimatyzacja
  • możliwość rezerwacji
  • ochrona
  • ogródek
  • koncerty
  • wentylacja
Ceny

Lech:9.0zł

Finlandia:12.0zł

Sok owocowy:6.0zł


Oceń lokal Ogólna ocena: 7.82 / 10
Wygląd:7.71
Muzyka:7.79
Klimat:7.96

Imprezy cykliczne


Uniwersytet Party
(dzisiaj)
start: 21:00

Imprezy specjalne

Brak zaplanowanych imprez

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

jane
2017-02-17
brak kompetencji

Jestem oburzona postępowaniem- zamówiłam loże na godzinę 20 w piątek. Zorganizowałam wyjście z ludźmi z pracy a okazało się że klub jest czynny od 21. Nikt mnie nie poinformował, a od godziny siedzieliśmy na dworze i marzliśmy. Nieprofesjonalne podejście do sprawy. Powinnam mieć informację że klub jest czynny od 21 i najwcześniejsza rezerwacja może być od 21. Nie polecam.

 
zaza
2015-01-31
fa

Wczoraj odwiedziłam klub po 5 latach przerwy. Wcześniej było to miejsce na poziomie, nie było dzieciarni ze względu na ograniczenie wiekowe, po zapełnieniu klubu nie pchano ludzi na ścisk tylko nie wpuszczano więcej osób, przez co można było odczuć komfort w tańcu bo generalnie po to większość ludzi tam chodzi. Zmiana jest spora, niestety na gorsze. Spęd niesamowity, ścisk na parkiecie, nie ma mowy żeby potańczyć swobodnie, ciężko nawet było stanąć żeby ktoś Cię nie popychał, przestawiał itp. Muzyka różnorodna co akurat mi przypadło bardzo do gustu. Bardzo dużo dzieciaków, niektórzy pewnie dopiero pokończyli 18lat. Drogo było i drogo jest, wcześniej mi to nie przeszkadzało ale po tak dużym spadku na jakości klubu, nie warto przepłacać i lepiej iść do innego klubu który nie różni się od niego bardziej a ceny są przystępne. Kilka lat minęło i zmiana jest spora, niestety na gorsze. Widać klub nastawiony na maxymalne zarobki niestety kosztem swojej opinii.

 
Karolia
2014-10-26
10 lat slodowni

Byliśmy wczoraj na imprezie w słodowni było naprawdę beznadziejnie miały być impreza w sytul lata 80,90 a po 00 muzyka była nie dozniesienia nie dało się tego słuchać a co dopiero tańczyć. Beznadziejnie mixowana muzyka. Wielkie rozczarowanie niestety już nie wrócę tam napewno na długo...

 
Noobshunter
2013-10-19
Tłok i drożyzna

Byłem wczoraj z dziewczyną na imprezie w Słodowni w ramach Klubowej Nocy. Do godziny 24.00 było ok, jednak potem do klubu wpuszczali wszystkich chętnych i w efekcie stał człowiek na człowieku. O 1.30 na parkiecie był ścisk jak w autobusie w godzinach szczytu. W efekcie opuściłem klub bo nie szło wytrzymać. DJ grał po kilka razy te same kawałki, mixowanie było straszne. Nie wspomnę o cenach na barze - 9 zł za "piwo" (sikacz z kija), a za dwa "strzały" i colę zapłaciłem 28zł. Jawna kpina.

 
MSZ
2013-06-29
wciąż to samo w tej słodowni

Od lat za każdym razem jak jestem w tej knajpie w sobotę, grają tam dokładnie tą samo, przez dokładnie tego samego DJ-eja. Pomijam że muza dość przeciętna to chociaż mogli by coś zmienić, coś ważniejszego niż trochę wystruj np. sety i DJ-eja

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama