Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Nowowiejskiego 8 Miasto:Poznań Tel:+48618522241Godziny otwarcia:pn - pt: 10.00-2.00, sb - ndz: 16.00-3.00

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Widmo w lesie
2013-02-15
Brak Słów

Co ty z tymi adidaskami?? Nie wszyscy są z bojówki Lecha i mają młyn w bani.. Uprawiam czynnie bieg i pływanie. Lubie sportowy "strój" bo tak jest wygodniej, lepiej zwróć uwagę na 15latki, które ubierają się jak ku*wy i ich tam nie powinno być bo są niepełnoletnie. Zamulaj w obcisłych dżinsach i koszuli. Pokój!

 
menager
2010-03-05
W STARYM KINIE

Moi drodzy po prostu chcemy być konsekwentni i ludzi w sportowych strojach musimy nie wpuiszczać, to że czasem odpadnie ktoś kto nie powoduje zagrożenia nie jest problemem, uwierzcie mi 80% "adidasków" to chodząca rozróba jeśli kto0ś chce spędzić wieczór w tym klubie musi się dostosować do zasad w Poznaniu jest wiele lokali a w adidaskach wejdziesz bez problemu do Minogi i też bez problemu można dostać tam w twarz od tych prawdziwych adidasków lub ich ochrony

 
JA!
2009-11-24
do Podrozniczka

wkurzyłaś mnie!!!na imprezie się bawi ,a ty powinnaś iść na pokaz mody!!! nie oceniaj ludzi po stroju! nie nawadze obcasów nie lubię mini, i przez to nie narzekam na brak adoratorów! powiadasz ze strój ma znaczenie tak .....?! koleś przyjdzie w gajerku, butkach mokasynach na imprezę a na co dzień chodzi w różowych dresach ale najważniejsze, ze przyszedł na imprezę w gajerku i bucikach eleackich!!!puknij się niunia w głowę!!!!a tekst ze jeśli ktoś chodzi w adidasach na imprezę to ma brak szacunku dla ludzi tego nie będę komentować gdyż tym sowią wypowiedzią pokazałaś swoj niski poziom intelektualny!

 
siwy
2009-10-14
od podrozniczki

a dzinsy zakładasz do stodoły? bo takowo one pierwotnie służyły... to co piszesz o tych butacch to jakaś paranoja. owszem czystość ich dobrze swiadczy o facecie,ale od dawna wiadomo,że jakk ktoś kupuje buty to nie patrzy czy one sa na rower czy na basen czy na pole.przynajmniej ja tak uwazam. a jesli kobieta bedzie interesujaca to i nawet w "japonkach"bedzie ok.

 
zi ą
2009-10-12
cena browka

ciekawi mnie od kiedy lech za 5,50 browara ponizej 7 tu nie uswiadczysz

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama