Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Mokra 7 Miasto:Poznań Tel:+48618530292Godziny otwarcia:Od godziny 21 do ostatniego klienta

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

dfg
2013-05-08
dlaczego

klub zamknity? jest jakis inny w jego miejscu,przejeli marke?

 
AAAA
2013-04-20
strasznie

Byliśmy w piątek, "kobieta"na wejściu upierdliwa, nie wpuściła nas bo dowodów osobistych nie mieliśmy przy sobie(jestesmy po 30-stce), gdy by nie rezerwacja przez znajomych w życiu bym się nie cofnęła, muzyka wg gustu jak kto lubi mnie nie odpowiadała, no i ci palący wszędzie ludzie i petujący pod nogi, szkoda

 
Kiccciiiiaaaa
2013-04-01
Teraz jest super klub

Byłam w terytorium bardzo czesto, teraz bywam w arcy. I wiem jedno , bramka nie bije gości, a Ci co piszą takie komentarze to najczęsciej osoby , które nie mogą wejśc do klubu albo nie potrafia sie zachować i są wypraszani. ile razy to słyszałam, jak taka wiara krzyczy , że obsmaruja klub w necie , i inne gorsze teksty bo nie mogą wejść albo, że rozjebią bramkę , ktora ich wyprasza zaraz po tym jak się porzygali pod stół, I cieszę się, że takich debili tam nie ma.

 
zniesmaczony
2013-03-15
SYF kiła i mogiła

odźwierni to pojeby, tam jedynie można dostać w ryja od osób które maja pilować porządku, chuj ze wydałeś w tym klubie kase na zabawe. to nic nie znaczy wryja i tak musisz dostać ! pojeby nic wiecej. NIE POLECAM LUDZIOM KTORZY CHCA SI ENORMALNIE POBAWIC!!!

 
Kris
2013-01-27
rewelacja

Bawię się w tym klubie co weekend i muza świetna i w ogóle ale bramka jest bardzo nie przyjemna do mężczyzn jak i do kobiet widziałem jak bramkarz uderzył kobietę co bardzo mi się nie spodobało zaragował bym ale wyprzedził mnie jakiś inny chłopak co dostał po kubku i kazali mu wyjść polecam klub co do zabawy lecz nie polecam do zadzierania z bramką

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama