Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Sieroca 10 Miasto:Poznań Tel:601663151Godziny otwarcia:czwartki - imprezy studenckie od godziny 21:00, piątki i soboty - Lokal otwarty jest od godziny 19:00, gramy od godziny 21:00

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

ewa
2013-09-11
muzyka

W niedzielne wieczory taneczne, wystrój i atmosfera niezła, ale muzyka czasamiz przewagą dysko polo dla wieśniaków dobra, obsługa skandalicznie nieuprzejma , kto ich zatrudnia!!!

 
niezadowolony gość
2013-09-06
gość

chodzę tam cotydzien w niedzeilę muza dla emerytów nie podoba mi sie .Goścmi tego klubu są w większości pijane kobiety i mężczyżni zalani na maxa. Ubiór zostawia dużo do życzenia np. sandały i krótkie spodenki fe, nie mogę na to patrzeć. Powinni wpuszczać gości w odpowiednim stroju do lokalu.

 
observer
2013-08-14
Porazka

Podróbka oryginalnych klubów tej sieci.Czemu nikt nie pisze o tajnym pokoiku nad klubem ?

 
niezadowolony klient
2013-06-16
ochrona do wymiany!!!!

wystrój super! muza...może być choć DJ w sobote (15.06.13) za bardzo sie nie znał na swojej robocie. dosyć drogo. mimo dużej ilości ludzi nie było ścisku. ale największym minusem jest ochrona!!! bezczelni, ordynarni, mają chyba syndrom boga. minimum szacunku do drugiego człowieka jak również klienta klubu sie należy. patafiany z mózgiem wielkości orzeszka. dziewczyna przy kasie na wejsciu również do wymiany. bezczelna smarkula

 
Adriannak
2012-11-21
NEON Party!

Kiedy: 22.11 Cena: 5 złotych (neonowa bransoletka GRATIS) Zapraszamy na imprezę AIESEC Neon Party która odbędzie się 22.11 w Buddha Bar Wspaniała okazja do poznania naszej organizacji co więcej podczas imprezy do WYGRANIA: - darmowy kurs językowy AIESEC University – najbogatsza oferta językowa w Poznaniu http://www.learnbypl ay.pl/terminarz.php?miasto=Poz nan - dostęp do bazy AIESEC umożliwiający wyjazd za granicę na profesjonalne praktyki bądź wolontariat. http://www.aiesec.org/cms/aies ec/AI/Central%20and%20Eastern% 20Europe/POLAND/AIESEC%20POZNA N/studenci/wolontariat.html Losowanie nagród odbędzie się o północy. Bilety można kupić bezpośrednio w Budda Bar lub 20 - 21.11 w głównym budynku Uniwersytetu Ekonomicznego AIESEC Neon Party will be on 22.11.2012 in Buddha Bar It’s a great opportunity to meet all AIESEC people and have a great party with them. Tickets cost only 5zł and you will get a neon bracelet for free!

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama