Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Wrocławska 23 Miasto:Poznań Tel:+48618524839Godziny otwarcia:od 21:00

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Gówno
2011-02-11
Gówno a nie Klub mega speluna

Nedzny klub strasznie ...Nie Polecam Syffff ...

 
partyman
2011-02-09
Polecam!!

Sobotnia impreza świetna! Super obsługa i muza.

 
Paula
2011-01-26
Miłe zaskoczenie :)

W ostatnią sobotę wybrałam się do Tokyo pierwszy raz od ponad pół roku.. i bardzo mile się zdziwiłam.. sporo ludzi zero małolatów (wpuszczają od 21 lat). W końcu nie trzeba wchodzić do klubu przez tą obleśną bramę. Wspominaną wcześniej bramkę też chyba zmienili bo na wejściu usłyszałam "dzień dobry" :) Muzyka świetna wybawiłyśmy się na maksa, a na barze dużo niższe ceny niż kiedyś. Znów z czystym sumieniem mogę każdemu polecić ten klub bo naprawdę sporo zmieniło się na plus :)

 
ayame
2010-07-25
Masakra!!

W klubie podano man tabletkę do drinka na szczęscie siostra zorientowała sie w porę, intereniowałyśmy u bramkarzy którzy nas wysmiali i zapytali "gdzie macie tą tabletke?? Jesteś pijana! " itp. Czyli sama pomoc i wiadomo o co chodzi wszyscy są dobrze poinformowani co sie dzije. Jeśli ktoś jednak sie wybiera zalecam dokłdnie oglądać szklankii nie liczyc na pomoc bramki.

 
marek
2010-05-19
odradzam! zdecydowane NIE!

Zdecydowanie odradzam.. jeżeli właśnie tam zamierzacie spędzić wieczór, lepiej zostańcie przed telewizorem.. bramkarze wulgarni i bezczelni, szefowie niesympatyczni, uważają się za panów świata, a to właśnie im powinno zależeć na klientach. Na samej ulicy Wrocławskiej znajdziecie dużo lepszych klubów, gdzie zostaniecie potraktowani tak jak powinien być traktowany klient.

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama