Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul.Chwiałkowskiego 35/37 Miasto:Poznań Tel:+48502960599

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

IMPREZOWICZ PRZEZ DUŻE ''I''
2011-06-02
BEEEEEEEEEZNADZIEJAAAAAAAA

OCHRONA TO PORYTE TŁUSTE WIE PRZE!!! IMPREZA DLA CHOŁOTY I BEZMUZGOWC.ÓW LUBIĄCYCH DOSTAWAC W RY.J...ZA NIC!!! POLECAM DLA POJE..SÓW I PRAGNĄCYCH WRAŻEŃ ABS-ÓW TŁ.(ABSOLUTNY BRAK SZYJI)-GDYBY KTOŚ NIE WIEDZIAŁ ;) NO I OCZYWIŚCIE DRECHY MILE WIDZIANE TYLKO Z 4-PASKAMI NA SPOSNIACH!!!

 
mitaki
2011-04-03
nie polecam, fatalny

No więc zaczynając - w klubie śmierdzi jak cholera. Od samego wejścia czuć odór stęchlizny i jakiegoś grzyba. Po 2 ochrona? no cóż, jeden wielki paradoks oraz wielkie nieporozumienie, równie dobrze można by na ochronie postawić kolesi z poprawczaka -> skutek taki sam, czyli szukania zaczepki o byle gówno, rozwalanie imprezy. Po 3 -bar? masakra!! czeka się z jakieś 20min na jedno piwo. Obsługa ironiczna, mająca klientów głęboko w du*** ;/ NIE POLECAM

 
justyna
2011-02-25
beznadziejny klub...

mają szczęście ze dochod z imprezy przeznaczony byl dla jakiejs dziewczynki bo chyba żądałabym zwrotu pieniędzy... masakra... było moze z 15 osob, zimno jak na syberii... wiecej tam nie pojde!

 
Gość
2011-02-20
Klimat

Brakuje tam klimatu

 
DAJCIE SOBIE SPOKÓJ!!!
2011-02-02
DAJCIE SOBIE SPOKÓJ!!!

klub masakra!!! zgadzam sie co do ochrony!!! żałuje że tam poszłam ale to był pierwszy i ostani raz!!!

 
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama