Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Club 22

Poznań

Adres:ul. Stary Rynek 88 Miasto:Poznań

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Gas
2023-01-08
Gaz men

Kolego który poczestowales mnie gazem nie wiem za co ale dla mnie spoko. Fajna przygoda. Ale za to że jesteś mojemu ziomkowi stary nie wybaczę ci. Pamiętam twoje gębę jesteś mój nie znasz dnia ani godziny. Karma wraca. Wiesz o tym. Jeszcze się spotkamy. I obyś był sam.

 
Martyna
2017-11-18
Naciągacze krótko przed końcem dyskoteki !!!

Wczoraj byłam ze znajomymi w klubie 22 Było już późno Ok 4 rano nie zostaliśmy poinformowani o tym ze za 30 min jest koniec imprezy,ale tak czy tak skasowano o każdej osoby po 15 zł za wstęp Uważam że jest to chamstwo !!!!

 
Basior
2017-09-04
Mocno średnio

Filary na środku parkietu i wszędzie pełno luster(niewiem po co). Jak ktoś lubi się bawić przy eska remix to klub dla niego

 
PL
2017-07-25
fajny klub ?

Klimat fajny , muza fajna ! To co jest złe to ze te panie które kasuja traktują źle i sa nie miłe zołzy ! wyjść z klubu nie można to jest oszustwo ze płacić trzeba jeszcze raz kiedy się wyjdzie na papierosa...!A palarni nie ma ! Raz mozna iść!

 
Ewa
2017-05-10
wrażenia z klubu 22

nie polecam tego klubu bramkarze okropni traktują ludzi jak bydło

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama