Recenzje - Muzyka

Radio
Radio

„Król Aniołów” i „Debiut” to jedne z najpiękniejszych płyt, jakie zdarzyło mi się usłyszeć. Przymiotnika, który napisałam używamy zwykle do opisania obrazów czy filmów, ale nie albumów, które znajdujemy w sklepie na półkach z napisem „Rap”.

Brak zdjęcia
Na zły dzień - Simple Plan

Na zły dzień i wiele innych rzeczy fatalnie wpływających na nastrój najlepszym lekarstwem jest w większości przypadków muzyka, a jeżeli już odreagowywać muzycznie to tylko słuchając Simple Plan, kanadyjskiej kapeli punk – pop – rockowej.

Ostatnio dodane
"Europa" - recenzja płyty Taco Hemingwaya

Dziennik pokładowy dlaStudenta.pl, zapis pierwszy: Po przesłuchaniu "Jarmarku" zastanawialiśmy się, czy "Europa" nie usunie się w cień. Tymczasem krążek zaskoczył nas pozytywnie. Bardzo podoba nam się wspólna podróż z Taco. Odbiór.

"Jarmark" - recenzja płyty Taco Hemingwaya

Portal dlaStudenta.pl przed napisaniem tej recenzji, wysłuchał albumu do końca ponad 20 razy.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!