Koncert
Alvaro Soler

Alvaro Soler

  • 2019-05-17, , godzina 20:00
  • od 120 zł
  • MTP - Poznań Congress Center, Poznań

Bilety

Wystąpią

Opis

Alvaro Soler ponownie w Polsce! Uwielbiany w naszym kraju wokalista wystąpi na dwóch koncertach: 17 maja 2019 w poznańskiej Sali Ziemi MTP i dzień później (18.05) na warszawskim Torwarze! Bilety na koncerty Alvaro Solera już dostępne!

W Polsce Alvaro Soler znany jest przede wszystkim z radiowych przebojów ,,Sofia" czy ,,El Mismo Sol", a także za sprawą hitu tego lata - singla ,,La Cintura", który promuje jego nadchodzący album. ,,Mar De Colores" trafi do sprzedaży 7 września.

Alvaro Soler to 24-letni kataloński wokalista i gitarzysta. Urodził się w Barcelonie, dorastał w Tokio, a obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. W Polsce znany jest przede wszystkim z radiowych przebojów ,,Sofia" czy ,,El Mismo Sol".
Początkowo muzykował z bratem, z którym w 2010 roku założył zespół Escapist i odniósł pierwsze sukcesy na lokalnej scenie. W tym samym czasie artysta pracował jako model. ,,Muzyka zawsze była ważną częścią mojego życia. Pomagała mi szczególnie w ciężkich chwilach - zanurzałem się wtedy w świat melodii i dźwięków." Muzyka była też impulsem do przeprowadzki do Berlina. Tutaj, zamykając się w studio z vintage'owymi instrumentami klawiszowymi, gitarami, ksylofonami i masą perkusjonaliów, wypracował swój unikalny styl, w którym łączy latynoską pasję ze współczesną wielkomiejską produkcją lo-fi. Kawałek po kawałku, album ,,Eterno Agosto" powstawał zarówno w Berlinie jak i rodzinnej Barcelonie. Promująca go piosenka ,,El Mismo Sol" okazała się hitem letnich list przebojów w całej Europie, a w Polsce trafiła na 1. miejsce utworów najczęściej granych w radiu. Klip szturmem zdobył internet, osiągając blisko 68 milionów wyświetleń z czego 6 milionów tylko w Polsce. Powstała też nowa wersja utworu, którą Alvaro zaśpiewał z Jennifer Lopez.

UWAGA! Uczestnikiem Wydarzenia może być osoba małoletnia do 14 lat, jeżeli znajduje się pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 14 lat mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu , oraz poprawnie wypełnionej i podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie, której wzór udostępnia Organizator.

Alvaro Soler bilety, Alvaro Soler koncert Poznań, Alvaro Soler koncert Warszawa

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Taylor Swift
Taylor Swift w bajkowym klipie do "ME!" [WIDEO]

Swift zaprezentowała teledysk do premierowego kawałka.

Madonna i Maluma - Medellin
Madonna i Maluma w klipie "Medellin" [WIDEO]

Klip uchyla rąbka tajemnicy na temat konceptu artystki na nową płytę.