Koncert
Ania Dąbrowska - The Best of

Ania Dąbrowska - The Best of

  • 2022-01-22, , godzina 19:00
  • 89 zł (Ania Dąbrowska - The Best of)
  • Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Poznań

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncerty jednej z najpopularniejszych polskich artystek, z którą wszyscy zawsze bawią się świetnieBilety na koncerty Ani Dąbrowskiej już w sprzedaży.

Ania Dąbrowskia o artystce

Anna Dąbrowska  to pierwsza Dama Polskiego Popu.  Laureatka Fryderyka 2017 w kategorii Album Roku Muzyka Pop.  Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka.

Dotychczas nagrała 7 płyt, z których każda uzyskał status co najmniej Platynowej:  ,,Samotność po zmierzchu" 2004,  ,,Kilka historii na ten sam temat

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Ania Dąbrowska - The Best of "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Maria Niklińska zaprezentowała nowy klip "Pomiędzy nami" [WIDEO]

Artystka przyznaje, że podobno podczas bycia z drugą osobą, dowiadujemy się najwięcej.. o sobie.

Years&Yeras nowy album
Years & Years z nowym utworem "Sooner or Later" [WIDEO]

Premiera nowego albumu już 21 stycznia.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!